Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti suliba járok, beteg...

Esti suliba járok, beteg voltam az utolsó 2 hónapba, és lemaradtam sajna, van olyan tantárgy, amiből nem tudnak lezárni, olyasmit mondott a tanár h rakhatok osztályzót…?

Figyelt kérdés
Eddig jó értem, de azt nem, hogy ilyenkor mi van? Mármint mit írnak a bizibe? Egyest?:S vagy üresen marad? És végül lesz beírva? vki nem tudja pls help :D kicsit be vok parázva emiatt:(ciki lenne egy pár egyes:SS( meg h tényleg naon szigorúak?:( előre is köcce
2009. jún. 10. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha osztályozót teszel, a bizonyítványba az osztályozó eredménye fog bekerülni.
2009. jún. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köcci,igen azt tom hogy ahányasra felek annyi lex a bizibe :),gondolom akkor csak az után kapom meg,de addig akkkor semmi nem lex benne? vagy valahol nyoma pl beirják alulra a kis kocába ahova a bukást szokták vagy mit tom én?:S
2009. jún. 11. 09:59
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint azt hogy osztályzót tettem
2009. jún. 11. 10:00
 4/5 anonim válasza:

szia, ha megadom az msn címem felvennél?

én szeptembertől szeretnék esti suliba járni, de még sok minden nem világos róla, és kéne valaki aki elmondja h pl milyen tantárgyak vannak ott, vagy hogy mennyit kell tanulni, stb:)

jah és bocsi h kérdésbe írtam a kérdést

2009. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Cia


semmi baj, persze hogy felveszlek:)

2009. júl. 2. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!