Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 19 éves autista fiú vagyok....

19 éves autista fiú vagyok. Lehet egyszerre végezni az orvosit és a matek szakot? Jó memóriám van, egy éjszaka megtanulok egy telefonkönyvet!

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Bocs, de ha tényleg autista vagy, akkor semmi keresnivalód nincsen az orvosin. Menj biosz szakra, ott nem kell emberekkel foglalkozni. Amúgy a sok gyakorlat miatt az orvosi mellett bármi egyéb technikailag igen nehezen oldható meg.
2011. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bocs első, de millió fajtája van az autizmusnak. Nyugodtan elmehet az orvosira.


Viszont nem gondolnám, hogy két szakot kéne egyszerre vinni. Nem azért mert mondjuk nem lenne agyad hozzá, hanem mert nincs idő mindkét helyre bejárni ezért előbb-utóbb kicsapnának valahonnan.

Szerintem válassz, hogy melyiket szeretnéd jobban.

2011. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A matek szakra önmagába a jó memória semmire nem elég. Bizony-bizony meg kell erőltetni a fejünket is, tehát gondolkodni tudni kell.
2011. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Már megint te vagy az a kamuzós kis sz.r, aki az autizmussal meg a telefonkönyv-magolással poénkodik?!
2011. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Kamu kérdés!
2011. febr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tényleg ismerek egy lányt, aki egyszerre jár az orvosira, meg a matek szakra. Legalábbis eddig egy féléven van túl, ami párhuzamos volt,
2011. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem is kamu a kérdés. de egyébként lehet, csak egyszerre nem tudsz 2 szakot kezdeni. a 3. félévtől kezdheted a második szakot. és lehet kérni kivételes tanulmányi rendet, amit ha ügyesen indokolsz, gyakorlatilag úgy jársz be és olyan órákra, ahogy gondolod, az oktatókkal meg le van fixálva, hogy hogy szerzel jegyet. ez nyilván az orvosin nem működik így, de a matekon igen.
2011. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja, és azt lefelejtettem, hogy ha a felsőoktatási felvételi tájékoztatóra is szánhatnál egy éjszakát, abban is van válasz a kérdésedre.
2011. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
OK, felsőoktatási tájékoztatót fogom ma megtanulni, kívülről.
2011. febr. 8. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
A világban a gondolkozó emberek többre mennek mint a magolók...
2011. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!