Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szakot/szakokat tartod...

Melyik szakot/szakokat tartod büfészaknak? Miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
turizmus-vendéglátás, bölcsészszakok mindegyike, andragógia, tf.
2011. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
A történelem nem büfészak. Egyébként nem tudom,mert egyikbe sem látok bele,így nem hinném hogy ítélkeznem kellene, de azok az ismerőseim, akik andagógiát,filozófiát,esztétikát,szabad bölcsészetet tanulnak, elég kevés energiával is meg tudják csinálni a tárgyaikat vizsgaidőszakban, többnyire 4-5-re.
2011. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Mivel csak egyetlen egy szakra jártam eddig (és járok még most is), így másról nem tudok nyilatkozni. Kivéve talán a "vallástudomány" szakot, ahová az egyik bnőm járt. Nulla tanulással mindenből ötöse volt (és nem azért, mert annyira jók a képességei), a tanáraival járt sörözni...
2011. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Turizmus-vendéglátás, média töltelékszakok.
2011. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Minden bölcsészszak: akkor gondolom, a nyelvszakok is. Mert egy nyelvet szómagolás és tanulás nélkül meg lehet tanulni...
2011. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a média-kommuniláció szakot hallottam annak.Ettől függetlenül nem tudom,mert nem oda járok és nem is tervezem.
2011. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Aki egy nyelvszakot büfésszaknak hív, jelentkezzen rá, utána beszélhet :)
2011. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tessék felfogni végre, hogy egy nyelvszak nem a középiskolás szómagolós nyökögés! bazz, történelmet, irodalmat, nyelvészeti mélységeket (amiket magyarul sem nagyon vágok, olyan szaknyelven) tömnek a fejünkbe adott nyelven - szakszöveg ez mind-mind.

szóval nem nyelvvizsgafelkészítő limonádéról van szó. ha az lenne, nem is jelentkeztem volna, azt magamtól is meg tudnám csinálni... -_-"


szerintem bármi lehet büfészak. inkább azt mondanám, hogy slágerszakok az andragógia, szabad bölcsészet és komm-média - ergo sokan vannak, de nagyon taposni, helyezkedni, polihisztornak kell lenni, különben nincs sok értelme.

2011. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem ez a büfészak-téma egy nagy hülyeség! Ha valaki elkötelezett és szereti a szakját, el fog tudni vele helyezkedni. Ha viszont csak azért jelentkezik valaki továbbtanulni, hogy legyen egy diplomája, de közben órákra se jár be, na annak lehet nem lesz munkája! Sőt...Úgy bírom, hogy egyes emberek "szakértőknek" hiszik magukat, holott még életükbe nem láttak egyetemen előadásokat...Sokan lebüfészakozzák a bölcsészet és társadalomtudományi szakokat..na és ha már mindenki közgazdász vagy mérnök lesz, kik lesznek a tanárok vagy a többi bölcsészszakon végzettek....na erről ennyit...

Szóval nincs büfészak!!!

2011. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!