Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pécsi egyetem vagy a szegedi...

A pécsi egyetem vagy a szegedi egyetem a jobb?

Figyelt kérdés

Bölcsésztudományi kar /anglisztika, germanisztika, történelem, kommunikáció/

Orvostudományi kar

Állam és jogtudományi kar

Természettudományi kar /biológia, földrajz, kémia/

tekintetében melyik a jobb?

Köszi a válaszokat!


2009. márc. 2. 13:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%
Szegedi. Pécsi egyetemet sokan el sem ismerik.
2009. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
Pécset jobban szeretik, mert jobban megfogják a diákokat, emiatt "diák barátabbnak" tűnik. Színvonala egyértelműen jobb a szegedinek.
2009. júl. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én is ebben a dilemmában vagyok, csak szociológia vagy társadalmi tanulmányok szakra mennék.

Érdekelnének további válaszok nem csak az oktatás színvonalát nézve, hanem más szempontokból is pl.: melyik város jobb, milyen ott az élet, bulik, kolesz, közösség stb....

2010. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Vicces, hogy a pécsit nevezik jobbnak...akkor tavaly mért a szegedire jelentkeztek a legtöbben? Igen az ELTE-t is megelőzte...meg mint írták a szegediről a tévében is lehet hallani, míg a pécsiről semmit... ja de!! :D Lövöldöznek a hallgatók...igen jó egyetem lehet...xD
2010. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsónak: elég szűk látókörű lehetsz ha a lövöldözésből indulsz ki...gondolom az egyetlen hírműsor amit követsz az a Tények...


Egy iskolát sem lehet az alapján rangsorolni, mert kevesebbet hallunk róla a TV-ben,minden iskolának vannak értékei,minden kar és minden szak teljesen más, mindenki azt mondja amit átélt.

A rangsorokat meg totál hülyeségnek tartom, a statisztika módszertanát és ismérveit,mintáit úgy lehet változtatni ahogy az elemzőnek kedve van. Vagyis nézőpont kérdése milyen tényezőket vizsgálnak és ez alapján következtetnek.

2011. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!