Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem kötelező tárgyból...

Ha nem kötelező tárgyból rendes (12. év végén) emelt érettségi szóbelijére nem megyek el, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Francia nyelvből jelentkeztem emelt érettségire, de nem vagyok benne biztos, hogy akár 20%-ra is meg tudnám írni. Korábban már volt olyan előrehozott érettségim, aminek nem mentem el a szóbelijére, annak nem volt semmi következménye. Nyelvi érettségim már van, ez lenne a második. Ilyenkor mi történik?
2011. ápr. 15. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
semmi, nálunk sokan csináltak szint emelőt matekból, páran nem mentek el, mert rosszul sikerült az írásbeli része és semmi nem történt
2011. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi, ilyen komolytalan ez a rendszer. Ha megvan az érvényes érettségid az öt tárgyból, megkapod a bizonyítványt.
2011. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!