Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Két év múlva pénzügy és...

Két év múlva pénzügy és számvitel képzésre lehet, hogy kötelező lesz az emelt matek érettségi? Vagy csak simán egy emelt, és az lehet pl. töriből is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt most még senki sem tudhatja.

De ha nem is kell emelt szinten érettségizned matekból, az emelt szintű tudásra szükséged lehet a továbbtanulásnál. Tehát nagyon nem árt, ha ráfekszel kicsit a matekra.

2011. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély h így lesz.Olvastam olyat, h ezt tervezik.
2011. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most fsz-re megyek, és két év múlva szeretnék majd jelentkezni. A közép matekom jó lett, de az emelt anyagot nálunk nem tanították, nem volt fakultáció. Töriből gondoltam, hogy emeltezek, de ha kiderül, hogy aztán mégsem jó, akkor egy csomó kidobott pénz és energia lenne. Arról nem is beszélve, hogy a matek érettségire való felkészüléshez különtanár kellene. Utálom ezt a bizonytalanságot...
2011. jún. 13. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!