Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félek az osztályfőnöktől. Mit...

Félek az osztályfőnöktől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz osztályfőnökünk van, ő a legszigorúbb tanár a suliban, a legjobb gyerekeket, tanulókat is leszidja, minden hülyeségért, pl. ha messzebb van a könyv mint ahogy azt ő akarja, vagy nem úgy csinálja a feladatot, ahogyan kell, vagy pedig nem értjük meg a leckét egyetlen magyarázás után. Látszik hogy sok a gondja, csak azt nem kéne a suliba elhoznia. Engem is kiszúrt magának nem egyszer, mert 4,7 átlagommal, 4-es matek dogát írtam, de annyira, hogy ott égtem mindenki előtt (pedig becsúszik pár négyes minden tantárgyból, van ahonnan hármas is) Szóval mindenkit, mindenért alaposan leszid, már nagyon félek bemenni a matek és kémiaórára, (ezeket tanítja) de amúgy is nagyon érzékeny lelkű vagyok, és könnyen magamra veszem. Mit tegyek?? Az óra eleje: kiabálás, közepe: kiabálás, vége: kiabálás.
2011. máj. 1. 18:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
sz*rd le :D
2011. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szard le. Legyen olyan a testbeszéded és a kisugárzásod, hogy azt érezze, hogy nem félsz tőle, ugyanakkor ne tégy semmi egyértelműen hibás dolgot, amivel fogást találhat rajtad.
2011. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nekem nehéz csak úgy elmenni ezek mellett
2011. máj. 1. 18:48
 4/11 anonim válasza:
szard le.nem cseszegethet csak úgy ok nélkül.ameddig nem bánt titeket, addig nincs baj.annyit ér el az egésszel, hogy mindenki utálni fogja és senk sem halgat rá.
2011. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak azért szigorú, hogy minnél többet kihozzon belőletek. Ha igy nézzed akkor tulajdonképpen jót akar. Szeret titeket, csak nem sikerül kimutatnia. Ne félj tőle, ő is tudja hogy jól teljesítesz, csak példát akart statuálni veled, hogy komolyan vegyék a többiek.
2011. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
hallgat, bocsi
2011. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg az lenne a legjobb, ha nem foglalkoznál vele, csak hát az tudom nem olyan könnyű... Írtad, hogy a legszigorúbb az egész suliban meg mindenkivel szemét, akkor meg ne szégyelld a többiek előtt ha szivózik, úgyis velük is olyan. Ha azt látná rajtad, hogy nem izgat, nem csinálná. Megpróbálhatnád megbeszélni a többiekkel, úgyis utálják, és akkor együtt visszaszólhatnátok vagy leválthatnátok. Amúgy meg ha nagyon nagy idegességet okoz, akkor javaslom az enyhébb nyugtatókat, jobb még az elején mint amikor már kikészül az ember. Igaz nem tudom hogy viseled a nagyobb stresszt, csak írtad hogy érzékeny vagy.
2011. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy beszélj magával a tanárral. lehet, hogy nem is tudja, hogy a kiabálásai benned mekkora feszültséget okoznak. Ő is csak ember, lehet jól jönne neki egy kis figyelmesség is. Ja és ne félj tőle. A szigorú tanárok általában a maguk módján meglepően igazságosak.
2011. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne vedd magadra és ha leszid akkor csak bólogass hogy igen bizony az én hibám stb... akkor csak abbahagyja...
2011. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen idegbeteg tanárunk, a legjobb ha te mindig úgy tanulsz ahogy neked jó, ne érdekeljen mit mond, csak kötekedni akar. Gondolj arra h majd csak túl éled ezeket az órákat is. Ha meg más suliba mész úgyis más tanáraid lesznek. Ne vedd fel, magadra úgy rosszabb lesz, te ennyit tudsz és kész. Fölösleges félni tőle, attól mert kiabál még nem bánthat. Csak kiabáljon, neki lesz rosszabb, a hangszálai előbb utóbb kaiakadnak. :)
2011. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!