Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a 2011es...

Mi a véleményetek a 2011es emelt matek érettségiről?

Figyelt kérdés
Én nem tartom magamat matekból butának de szerintem ez sokkal nehezebb volt mint az előző években
2011. máj. 3. 13:31
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Én nem most érettségiztem, de már nagyon kíváncsi vagyok a feladatokra. Nem tudsz olyan oldalt ahol már fent vannak? A megoldások nem kellenek.
2011. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
nem még nem találtam meg sehol, mindenhol csak a középpel foglalkoznak
2011. máj. 3. 13:46
 3/49 anonim válasza:
15%
2011. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Kedves linkelő... emeltről van szó.. Én se láttam még.
2011. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
40%
2011. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim válasza:
0%
leszarom
2011. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
Ha ez megnyugtat szerintem is nehezebb volt, mint eddig. Nekem legalábbis biztosan, mivel val.számítás meg kombinatorika megy a legjobban, és hát ezek kerültek az elejébe úgyhogy sok pontot nem nyertem velük. Ahol sok pontot lehetett kapni ott meg jöttek a sötét foltok:D. Viszont a végtelen mértani soros háromszöges az sikerült. Kár, hogy a nyomdásnál nem jött össze a deriválás:(
2011. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim válasza:
Nekem nem tűnt sokkal nehezebbnek, mint a korábbiak, de a binomiális eloszlásost bebuktam, a val.számítás nekem mindig is homályos volt:D és sajnáltam, hogy nem volt benne integrálás.. amúgy én a végtelen háromszögeset nem csináltam, annyira megrettentem tőle ránézésre:D
2011. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám, hogy nehezebb volt , mint a korábbiak, inkább egy kicsit más típusú. Végtelen soros feladat eddig még sosem volt, valószínűség eloszlás várható értéket sem kérdeztek még. Nekem úgy tűnt, hogy gondolkodósabb feladatokat tettek be idén.
2011. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim válasza:

14:57 vagyok.


Naja ezt mondom, elég szubjektív kinek mi nehéz.:) Integrálást én is hiányoltam. Az szokott még egyszerű lenni. A koordináta geometriát meg úgy utálom ahogy van, mert olyan könnyű elnézni előjeleket, meg betűket.:(

2011. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!