Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a 2011es...

Mi a véleményetek a 2011es emelt matek érettségiről?

Figyelt kérdés
Én nem tartom magamat matekból butának de szerintem ez sokkal nehezebb volt mint az előző években
2011. máj. 3. 13:31
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Az edő elég volt. Az elején aggódtam h nem lesz de végülis még előbb is befejeztem mint ahogy gondoltam. A feladat nem volt túl bonyolult. Nehéz leírni mert geometria. Kedvesnek nagyon nem mondhatók. Nagyon unták az egészet. Kicsit zavart is h olyan morcosak voltak. De nem csodálom h dunra megunták:D sok sikert neked hidd el nem olyan szörnyű:D
2011. jún. 3. 19:04
 42/49 anonim ***** válasza:
akkor okés:) örülök, hogy jól ment. Hol vizsgáztál egyébként?(város/falu?)
2011. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
Nálam nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, csak az egyikük unta kicsit, rá inkább nem néztem:D mondjuk én ma a második felelő voltam ott.
2011. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Szekszárdon vizsgáztam. És amúgy te mit húztál?
2011. jún. 4. 13:26
 45/49 anonim ***** válasza:

én hatványozást húztam:D:D

de a feladatot nemtudtma végig megcsinálni, de kicsike segítséggel igen. szóval remélem hogy legalább 32-33 pontos lesz :\

2011. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Gratulálok:D Amúgy mit bizonyítottál?
2011. jún. 6. 17:25
 47/49 A kérdező kommentje:
Én a kört integráltam xd (ami azért nem olyan egyszerű:D)remélem értékelik
2011. jún. 6. 17:26
 48/49 anonim ***** válasza:

Nah, én csak sajnos 30 pontot kaptam. :(

-3 pont a feladatért, -2 pont a felépítésért...

Pedig mindent elmondtam, csak 1 dologra kérdeztek rá a végén, azt is tudtam, sőt, a papíromon is rajta volt, cska az idegeskedéstől az elején elfelejtettem mondani... A feladatban pedig a végén akadtam el, szóval gondoltam hogy levonják a 3 pontot.

Így a vége 82% lett, az összpontszámom pedig 450. Remélem elég lesz a BCE-re...


Neked hogy sikerültek?:)


(ja és hatványozásnál azonosságot kelett bizonyítani.. gyerekjáték:D a körös már jóval magasabb színvonalú, biztosan értékelték)

2011. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Nekem 35 pontos lett a szóbelim:D szóval maxos. De ígyis "csak" 446 pontom van
2011. jún. 28. 16:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!