Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a 2011es...

Mi a véleményetek a 2011es emelt matek érettségiről?

Figyelt kérdés
Én nem tartom magamat matekból butának de szerintem ez sokkal nehezebb volt mint az előző években
2011. máj. 3. 13:31
1 2 3 4 5
 11/49 anonim válasza:
szvsz idén hangsúlyosabb volt az elméleti matektudás, mint a gyakorlati. Én spec az első feladatot nem is értettem, aztán a háromszögesnél meg a pirosrafestett oszlopnál csináltam valamit, a többi végülis ment. a 9.-et hagytam ki. majd kiderül... Ti, akik emeltmatekot írtatok, mit jelöltetek be elsp-második helyen?
2011. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Én BCE pénzügy
2011. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim válasza:
én BME mechatronika és gépész
2011. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim válasza:

20:09-es vagyok

Én BME villamosmérnöki

2011. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, hogy nem volt integrálás, bár számítottam rá. :) A végtelen háromszögeset (5.) hagytam ki, a binomiális eloszlásost a függvénytáblázatból néztem ki (hogy mire is gondol). Több feladattól is megijedtem első ránézésre, de aztán mindenhol kijöttek a dolgok... izgatottan várom töri után azonnal a megoldókulcsot! :D
2011. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
ELTE TTK földtudomány
2011. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim válasza:

Nekem tetszett az érttségi. Jópofa frappáns és néhol szemét volt a feladat (olyan hogy ha egy pici dolgot elhibázol kihatással van az egészre)

A háromszöges feladat tényleg rendhagyó volt, de ha nem ijedtél meg tőle akkor gyorsan rá lehetett jönni hogy egy

mértani sorozatot adnak a 3 szögek területei... Mindenesetre én nem ezt választottam, a többi jobban tetszett. Ténylg gondolkodtatóbb volt mint az eddigiek, de megoldható.

2011. máj. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim válasza:
ELTE TTK matek
2011. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim válasza:

Szerintem nem volt vészes az érettségi, bár az első feladatot kb 20szor olvastam el mire megértettem mit akarnak.

Én már 4.féléven vagyok BME Mechatronikán, csak most jelentkeztem ugyanide még gazdálkodás és menedzsmentre..

2011. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim válasza:

Ja és itt a megoldókulcs:


[link]

2011. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!