Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnek nagyon melirezett...

Szeretnek nagyon melirezett hajat. A kozepsulikban megengedik, hogy ilyen hajjal jarjak?

Figyelt kérdés
pl:rozsaszin melir benne,szoke alapon fekete csikok es stb.lehet vinni leptopot?
2008. febr. 14. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

attol függ hova jársz

nekem régi iskolámban még pialhattunk is, a mostanibol azért kirúgnak mer felteszem a székre a lábam

sztem a haj ok ha lany vagy a laptopot is viheted csak ne használd:D

2008. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen lany vagyok,nem jarok meg kozepsuliba,de olyna hajjal szeretnek ,a leptopot azert szeretnem vinni,mert tudjak a tesommal irkalni :)
2008. febr. 14. 21:29
 3/11 anonim ***** válasza:
ja akkor menj nyugodtan úgy csak felvételin ne viseld mert ha csak nem a valdorfba vagy ilyen helyre mész nem fog nekik tetszeni:D de majd mehetsz ilyen hajjal iskolába, és legfeljebb ha rádszólnak, akkor mondod, hogy általánosban megengedték. a laptop sztem már túlzás, legalább válassz a haj vagy a laptop közt:D
2008. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor jo,nem viszek leptopot :) koszi a segitseget
2008. febr. 14. 21:39
 5/11 A kérdező kommentje:
hupsz bocsesz felreirtam en bentlakasos sulira gondoltam
2008. febr. 14. 21:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
jah csodálkoztam is:) oda sztem lehet...
2008. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Koleszba lehet vinni laptopot. Sima gimibe tuti h nem :DDD. És a színes hajat is megengedik. Illetve a nagyon szigorú sulikban nem, de kevés az olyan hely, főleg kollégiumban. Nálunk a színes hajat most, általánosban is megengedik.
2008. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jaj akkor jo :) koszonom azert mondom,hogy miert ne lejhetne vinni?mondjuk felek,hogy ellopjak :(
2008. febr. 14. 22:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Szeriontem nagyon is jó ötlet a laptop, mikor beiratkoztok kérdezetek rá, hogy hogyan lehet internetet használni, és mennyire biztonságos a szoba. Az internet azért nem csak szórakozásra jó, nagyon sokat tud segíteni a tanulásban. egy egy házidolgozatkor.

hát szerintem minden suli engedi a melírt egy foki. pl szöke hajban világos barna csíkok, amik olyan természetesek.

szerintem törekegy inkább arra hogy szépen és csinossan nézz ki sokkal jobban rád fognak figyelni mint egy hülyén bemelírozottra.

2008. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem befestheted nyugodtan, ha csak nem egyházi iskola. Én annak idején katolikus gimibe jártam, ahol azért kaptam igazgatóit, mert a sötétbarna hajam feketére festettem. Aztán átmentem egy másik suliba, és ott már nem volt semmi gond, pedig rózsaszín hajam volt, tarajosra nyírva, meg nyolc piercingem volt. Néha beszól valamelyik tanár, hogy "Anyád látott már???", de amúgy nem volt semmi gond, és nem is voltak rosszak a jegyeim.
2008. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!