Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 27 éves tanár vagyok. Szeretné...

27 éves tanár vagyok. Szeretnék tegeződni a diákjaimmal. Megtehetem-e?

Figyelt kérdés
Nekem olyan mesterkélt ez az egész "tanárurazás". Ma ez a második kérdésem. Egy kérdést már feltettem az öltözködési tabukkal kapcsolatban. Annyi művi dolog, annyi merevség van az iskolában, miért ne bonthatnánk le a falakat? Megpróbáljam?
2009. márc. 15. 17:59
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szerintem simán megteheted... nekem is van egy ilyen tanárom, most 30 éves a fickó... nagyon bírjuk, tök jó tanár, meg laza, minden.. el lehet vele hülyéskedni... ami egy tanárnál elég furcsa... akkor engedd, hogy tegezzenek, ha látod, hogy szimpatizálnak veled. Jó lenne tudni, hogy nő vagy-e vagy férfi?
2009. szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. :-)
2009. szept. 10. 06:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!