Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Milyen életcélja...

Egyetemisták! Milyen életcéljaitok vannak a szakotokkal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
ÁOK-s vagyok, és az egyetem elvégzése után csecsemő-és gyermekgyógyászatra szeretnék szakosodni, hogy gyermekháziorvos legyek :) Szeretnék Pest körüli kisvárosban, vagy külkerületben praktizálni, de ez ugye majd sok mindentől függ. Egyenlőre ki kell járni az egyetemet :D
2011. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

BME-Biomérnöki

Legszívesebben a környezetvédelem területén szeretnék elhelyezkedni. Valami olyan téren ahol bőven ki kell menni terepre mintákat gyűjteni, toxikus anyagokat semlegesíteni, ellenanyagokat kikísérletezni, és ehhez hasonlókat. Szóval gyakorlatban is hozzátenni a környezetvédelemhez és az egészségvédelemhez.

2011. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvégezni a képzést, aztán elhúzni külföldre, mert nem akarok éhenhalni, és akarok nyugdíjat.. mindezt egyszerre, nagy igényeim vannak :) (BME, közlekedésmérnök)
2011. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ELTE/romanisztika-olasz

művelődéstudománnyal szeretném "pároztatni" és gender+olvasói válasz+szociológia kritikai irányzatokkal szeretném vizsgálni az olasz és a magyar irodalmat. a gyakorlatban ez két kultúra közötti párhuzam- és ellentétkeresés, műfordítás és fordítás, tanulmányírás. :)


(egyébként szeretnék metró- és/vagy villamosvezető is lenni, de ugye az nem a szakom xD)

2011. jún. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvégezni a szakot?? Nekem már az is csoda lesz:D
2011. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!