Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kodolányi tényleg rossz iskola?

A Kodolányi tényleg rossz iskola?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 21:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%
Én a gábor dénesre jártam és sokat tanultam ott. Van olyan, hogy a munkahelyen direkt gdf-eseket keresnek x projek vezetésére.
2009. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
52%

Végzett ott ismerősöm, és kilátásban volt neki egy tök jó meló, de amikor közölte, hogy Kodolányin végzett, közölték vele, hogy a cég színvonalához nem felel meg ez az iskola.

Sajnos ezzel kapcsolatban több ilyen sztorit hallottam már.

Nekem eszem ágában sem volt megjelenni, jó egyetemet akartam így mentem az SZTE-re.

2009. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
97%

Megjelenni?


Sztem azok, akik így vesznek fel embert, hogy kodolányit vagy a fiatalabb fősulikat kikukázzák begyepesedettek, mert nem tartanak lépést az oktatási változásokkal.

2009. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%
Azért az röhej nem, hogy ha többre becsülnek egy sima érettségist aki lusta tohonya volt suliba járni, mint aki elvégzett egy sulit, ami nem tartozik az elittek közé. :)
2009. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
95%

Mi alapján mondana általánosságban egy iskoláról olyat, hogy az rossz? A középsulikban is van elittebb és sima mezei.

A rossz iskolákba idióta tanárok tömkelege van, tök mást tanítanak ugyanazon a szakon, mint az jó egyetemeken és tanulni se kell mert csak úgy adnak egy vizsgajegyet?

Volt pld egy tanulmányi verseny, ahol a közgázosokat legyűrte a zskf. Akkor most a közgázra hülyék járnak?

2009. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
70%

Kikérem magamnak, amit egyesek a Kodolányiról állítanak! meg lehet nézni, hány díjat kap, milyen a foglalkoztatottsági aránya, stb... Egyszerűen arról van szó, hogy viszonylag fiatal suli, így még nincs olyan hírneve, mint monjuk az ELTE-nek. Az emberek nem tunak róla, mi folyik itt... lehet, h visszautasítják a dpilomád, mert itt szerezted, de el kéne gondolkodni vajon miért? Azért, mert xar? nem, csak nem ismerik, nincs róla tapasztalatuk,épp azért, mert nem régi. Nameg azért mert "csak" fősuli. (Ami, mint tudjuk, ma már nem jelent különbséget, ennek is lehet utánanézni, aki nem hiszi!)

Arról meg nem is beszélve, h aki ezzel az ürüggyel utasítja el a jelentkeztést egy állásra, az sztem simán perelhető, mert jogilag a diplomád ugyanannyit ér, mint egy ELTE-s...

Am án is tudom, mi folyik az un. "híres" egyetemeken...Az átlagszínvonal mélyrepülésben közelíti a nullát.. és ezt BME-s diákoktól (is) hallottam! A hírnevük tartja őket a topon, meg az a néhány hallgató, aki tényleg tanul, és hallunk róluk.

2009. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan jelentkezz a Kodóra, nem fogod megbánni! Az iskolának fontos a hallgatók véleménye és elégedettsége. Rengeteget fejlesztettek az elmúlt években. Színvonalas főiskola. Az oktatók is nagyon képzettek és elismertek. Én nagyon szeretem, nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem!
2009. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%

Először én is a Kodóra akartam menni, de utólag nem bántam meg, hogy nem oda mentem. Nem szerettem volna azt, hogy szégyenkezve kelljen kimondanom hová is járok. És nem akartam azt látni az embereken, hogy mikor meghallják a suli nevét azt gondolják "nha ide minden marhát felvesznek..."

SZTE-GTK-ra mentem, amire nagyon BÜSZKE vagyok!!!

2009. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Minden marhát? A BGF-re 170 volt a ponthatár. Akkor hova is vesznek fel minden marhát?
2009. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
96%
Akkor örülj Szegednek. Világviszonylatban is előkelő helyen áll, valóban Magyarország egyik legjobb egyeteme.. jól hangzik, csak nem mindegy milyen szakon végez az ember. ok, semmi gond nincs ezzel, de a KODÓSOK nevében kérlek, ne marházz le Bennünket!! Nem fog többet érni a diplomád, és nem is teszel meg többet érte, hogy legyen. Hidd el, nagyon jó főiskola a Kodolányi és itt sem éreznéd rosszul magad..
2009. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!