Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kodolányi tényleg rossz iskola?

A Kodolányi tényleg rossz iskola?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 21:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%

Én is kérlek, hogy ne marházz! Örülj, hogy büszke vagy az egyetemedre!Én anno IFO szakon végeztem, szerintem értelmetlen hasonlítgatni egy gazdálkodási szakot tegyük azt egy idegenforgalmival.

SENKI, egyetlen hírdetést sem látott, ami kizárná a Kodós diplomásokat, sőt az én munkahelyemem kifejezetten örültek neki. Meg lehet nézni, mennyien végeztük pl és a 90%unk szakmájában tudott elhelyezkedni... A BGF-et, ELTE-t is lehet szarul, trehányan elvégezni, míg Kodót is lhet szívvel lélekkel.

Értelmetlen a hasonlítgatás, mindenki döntsön szíve szerint.


HAJRÁ KODÓ!!!!

2009. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
100%
Hát, én láttam már olyat a TV-ben, fehérvári infócsatornán, hogy direkt ki volt írva, hogy "Kodolányisok kíméljenek"...
2009. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt a szöveget egy újságban olvastam sajnos...
2009. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor erre csak azt tudom mondani, hogy a fehérvári tv/újság saját 'gyerekét marja'.

Én Pesti vagyok, Fehérváron végeztem a Kodót.

A gyakorlat óta folyamatosan dolgozom és sehol nem küldtek el a Kodós diplomám miatt.

Aki meg így hírdet, egészségére..

Nem attól függ, hogy tudok-e dolgozni, hogy hol végeztem...

2009. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat,hogy vannak ilyenek, na de ki akar ilyen korlátolt cégnél dolgozni,nem?

Amúgy azonnal perelhető! És ez a kíméljenek stílus meg az, hogy ki is írja...hát az elég negatívacska....milyen lehet ennél a cégnél a hangulat?

2009. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
95%
Én most nyertem felvételt erre az iskolára, és büszke vagyok rá, hogy szeptembertől ott tanulhatok. Eddig csak itt olvastam erről az iskoláról rosszat, de ahogy a statisztikák is mutatják, egyre népszerűbb, mamár a harmadik legnépszerűbb iskola...szerintem ez mindent elmond. Fiatal iskola, de idővel, sőt már ma is nagyon neves és híres iskola. Sokan ismerik, csak jót hallottam eddig róla. Alig várom hogy ott tanulhassak, és kétlem, hogy csalódni fogok. Mire elvégzem szerintem a munkaadók is tisztában lesznek vele, hogy milyen remek emberek kerülnek ki abból az iskolából!!!
2009. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Én tavaly felvételiztem és csak turizmus-vendéglátásra artam menni. Először én is a Kodolányira akartam menni, jókat olvastam róla, tetszett a honlapja, ahogy reklámozta magát. Aztán nézelődtem a neten, ki mit mondd róla, és sajnos többsége nem sok jót mondott róla. Utána a HVG Diploma 2009ben az utolsó helyen volt a munkáltatól által összeállított sorrendben. Csalódott voltam, és így nem is jelentkeztem. Azt viszont nem tom,h miért nem szeretik a Kodolányis diplomát,mert végülis tényleg sok díjat kapott, sok képzési helye van. De így átgondolva végülis a gyakorlati helyeknek van nagy szerepe, és azt a suli intézi neked (neki kellene).
2010. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Aki nem akar tanulni csak henyélni akar, és ezt mégsem otthon szeretné tenni, annak a legjobb választás. Vannak jó csajok is, a büfében jó a hangulat, tanulni pedig elég csak a vizsgaidőszakban.

Persze a munkaerőpiac erre - sajnos csak részlegesen - megadja a választ. Kodolányis diplomával vért izzadsz mire elhelyezkedsz.

Más iskolákban már ott vért izzadsz hogy egyáltalán x év csúszással nagynehezen le tudj diplomázni....

2010. márc. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Régen valóban lehetett valamelyik újságban olyat olvasni, hogy: "Kodolányisok kíméljenek", de ez azóta már változott. Egyre jobb a suli, a tanárok és a képzés is. Ismerősöktől tudom.
2010. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
100%
Hozzánk két gyakornok is jár jelenleg, akik a Kodolányin tanulnak és mindkettőjükkel meg vagyunk elégedve. Szorgalmasak, alaposak és rendkívül érdeklődőek. Hozzáteszem több más iskolából és több éve jönnek hozzánk rendszeresen gyakornokok, de még nem sikerült felállítanunk egy top 10-es listát arról, honnan jönnek a felkészültebb diákok. (Volt rossz tapasztalat vegyesen, de ez leginkább hozzáállás, és nem iskola függvénye volt.) Általánosságban igaz, hogy, aki szorgalmas és akar, az meg fogja találni a helyét az életben és adott felsőoktatási intézményben is.
2010. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!