Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet egyszerre több előrehozo...

Lehet egyszerre több előrehozott érettségit tenni?

Figyelt kérdés

Most ősszel érettségizek társadalom ismeretből és német nyelvből. De osztályozóvizsgáznom is kell és már ki van írva ennek a dátuma. (pontosan, hogy mikor van a szóbeli, írásbeli) Akkor én hogy legyek egyszerre két helyn?! :)

Vagy talán az egyiket átrakják más időpontba, ha kérem?


2011. júl. 18. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal semmi nem tiltja. Nekik kellett volna két időpontot kiírni. Szólj mindenképp.

A szóbeli viszont lehet ugyanazon a napon is, rendes érettségin is úgy van.

2011. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hát!

Beszélj velük, kérelmezd az időpontváltoztatást vagy hogy téged máskor fogadjanak, ilyesmi. Hajrá! :)

2011. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb kérelmezd, tuti megfogják engedni mert írásbelin nem lehetsz 2szer egy helyen. A szóbeli meg egy időben szokott lenni.
2011. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

:D most látom csak, hogy németet írtam, pedig angolra gondoltam. :) Szép is lenne még németből. :)

2011. júl. 18. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ömm, kezdheted angollal, és utána társadalomismeret, a szóbelinél meg tényleg egyszerre van
2011. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!