Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg fogják szüntetni az...

Meg fogják szüntetni az előrehozott érettségit?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a cikkben az áll, hogy 2013-ban fogják bevezetni,de

a fizika tanárom mai nap mondta, hogy elvileg már a jövő évtől.

Mi igaz ebből?


2011. szept. 1. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha idén be is vezetnék, akkor az csak két év múlva lesz érvényes. Szóval a fizika tanárod félre van informálva és ha te éppen fizikából akarsz és a törvényt tényleg elfogadják, akkor még 2 évig megteheted.
2011. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Angolból szeretnék. :)
2011. szept. 1. 20:15
 3/6 reptoid ***** válasza:

"Szóval a fizika tanárod félre van informálva"

Te meg az aktuálpolitikával kapcsolatban, tudod 2/3, örülj, ha a korábbiakat nem érvénytelenítik.

2011. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így van :D tényleg nem értek a politikához és nem tudtam, hogy a 2/3-adra nem vonatkozik a 2éves idő :o No szerintem akkor az angol könnyű, még idén csináld meg (már ebben a tanévben) és csak nem lesz gond.
2011. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nem tartja jónak, hogy a diákok egyes tantárgyakból akár tizenöt-tizenhat évesen leérettségizhetnek."


Mit akarnak? Az érettségi nem szint ma már. Normális egyetemen, nem büfészakon lediplomázni (msc), az még igen. Aztán jó állást kapni (sőt egyáltalán állást kapni) az megint egy másik dolog, oda nem árt ismeretség, kapcsolatok, és simulékony természet.

2011. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az idei évben lehetetlennek tartom. Nem valami erős csoportban vagyok. :S
2011. szept. 2. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!