Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mért olyan nagy szám és...

Mért olyan nagy szám és örömünnep manapság, ha valakit felvesznek a felsőoktatásba?

Figyelt kérdés

Régebben, mondjuk a 80-as években nagy szó volt, mert tényleg nagyon nehéz volt bekerülni.

De manapság már boldog-boldogtalant felvesznek mindenhová a hallgatói normatíva miatt, aztán az első félév után mindenkit, vagy legalábbis a hallgatók 80-90%-át kirugdossák.

Én pontosan 10 éve felvételiztem és akkor ez volt a divat. De most sincs ez másképp.

Akkor mért örömködnek annyira? Manapság bent maradni sokkal de sokkal nehezebb, mint valahová felvételt nyerni.


2011. júl. 22. 12:13
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
55%

kb 30 éves lehet a kérdező


elég szomorú h ilyen fiatalon már ennyire keserű..

ez a magyar valóság:P

2011. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

Azért ne bántsátok a kérdezőt. Ha egy ember nem vidám, annak oka van. Biztos neki is jobb lenne, ha valami viccen röhögne éppen vagy valami.

Vagy csak én vagyok iszonyú emberséges, de én azért sajnálom, hogy ilyen negatív valaki.

2011. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Ha érdekel, mért nem tőlem kérdezed? Tavaly végeztem, 24 vagyok.
2011. júl. 22. 13:30
 34/52 anonim ***** válasza:
Azt írtad, 10 éve felvételiztél, akkor hogy lehetsz 24?
2011. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

Nem negatív csak realista.

Nem csak az első félévben lehet kiesni ám.

Én szeretem realistán nézni a dolgokat és a jó dolgoknak, vagy inkább a rossz hiányának örülni.

Nem eleve mindent biztosra venni és már előre örülni, teljesen bizonytalan helyzetben hosszú távra előre tervezgetni, aztán meg ha a legkisebb gikszer is közbe jön, omlik a kártyavár és nyugtatókon élni meg fölvagdosni az ereimet, ahogy sokan csinálják, Tisztelet a kivételnek.

De ti tudjátok... Nem erre irányult a kérdés.

2011. júl. 22. 13:34
 36/52 anonim ***** válasza:
10 év alatt végezted el az egyetemet?
2011. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
A pesszimizmus és a realizmus nem egy és ugyanaz. Aki örül, az nem jelenti azt, hogy nincs tisztában a dolgokkal.
2011. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Csak mondtam egy számot, nem számoltam vissza pontosan. 10 évet írtam, mert azt akartam kifejezni, hogy régen. De ha érdekel kiszámolom napra pontosan, vagy bemutatom neked ide a diplomámat 2010-es dátummal. Persze a személyes adataimat kitakarva.
2011. júl. 22. 13:35
 39/52 anonim ***** válasza:

én se értem

ha 10 éve felvételiztél hogy lehetsz 24?


te vagy Szász Marci?

2011. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
55%

"Én pontosan 10 éve felvételiztem"

na akkor döntsd már el:D

2011. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!