Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mért olyan nagy szám és...

Mért olyan nagy szám és örömünnep manapság, ha valakit felvesznek a felsőoktatásba?

Figyelt kérdés

Régebben, mondjuk a 80-as években nagy szó volt, mert tényleg nagyon nehéz volt bekerülni.

De manapság már boldog-boldogtalant felvesznek mindenhová a hallgatói normatíva miatt, aztán az első félév után mindenkit, vagy legalábbis a hallgatók 80-90%-át kirugdossák.

Én pontosan 10 éve felvételiztem és akkor ez volt a divat. De most sincs ez másképp.

Akkor mért örömködnek annyira? Manapság bent maradni sokkal de sokkal nehezebb, mint valahová felvételt nyerni.


2011. júl. 22. 12:13
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Magyarul hazudtál és még te szidod itt a népet :D

Hát megsúgom, ha tavaly diplomáztál,akkor annyira nem volt régen és akkora változás nem ment végbe, mint az általad emlegetett 80-as évek.


Én negyedéves vagyok , emlékszem, hogy korábban hogyan mentek a felvételik és minden egyéb.

2011. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
55%
Akkor nagyjából 6éve kellett felvételizned, az mióta volt olyan régen? A kérdésedet olvasva azt hittem, minimum 40-50 éves vagy, amikor még TÉNYLEG nagy szó volt egyetemre járni...
2011. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsük el ezt a régen de nagy szó volt egyetemre járni dolgot. A végén még kénytelen leszek kifejteni a véleményemet, ami nem ide tartozik:D
2011. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 (L) Bella (L) ***** válasza:
57%

Szánalmas a kérdező.

Azért a helyedben azon elgondolkodnék, hogy aki pl közgázra jelentkezett, évekig tanult, magántanárhoz járkált, hogy a majdnem max pontszámot elérje, nem tarthatna egy örömünnepet?

Nem mindenhova vesznek fel boldog-boldogtalant.

Én a közgázon végeztem, és képzeld nem rakták ki az embereket, mert aki bekerült, az általában bírta végig...


És amiket írsz, abból kiderül, hogy rendkívül ostoba vagy, és keresű, savanyú, gyűlölködő, negatív, az a fajta ember, akit nagy ívben elkerül az emberek többsége:)

2011. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

Tessék: [link]


Mert aztán 6 vagy 10 év, 4 év különbség az aztán olyan óriási idő.

Egy szóval se írtam, hogy 30 éve jártam volna egyetemre, úgyhogy aki ezt írta az beégett. Csak éppen vannak szüleim, vannak tanáraim akik idősebbek és beszéltek erről.

Hogy ti nem beszéltetek, mert nem érdekelt titeket vagy bármi más miatt az a ti dolgotok.

A kérdéshez, meg sajnálom, hogy ilyen éretlenül álltok hozzá. Belátom nem ezen a fórumon kellett volna feltennem, ahol ilyen gyerekes válaszolók vannak.

Nyugodtan lehet dicsekedni tovább az egótokkal, hogy mekkora nagy ászok vagytok, az élet császárai, én már úgysem olvasom tovább.

Az élet majd úgyis igazol.

2011. júl. 22. 13:48
 46/52 A kérdező kommentje:

"Én a közgázon végeztem..."

Azt kötve hiszem. A válaszaid alapján legfeljebb 15 éves lehetsz. Vagy csak a szellemi szinted ennyi.

Igazából nem is érdekel.

További jó mocskolódást!

2011. júl. 22. 13:50
 47/52 anonim ***** válasza:
69%

Én is sajnálom a kérdezőt. Nem buta srác,de iszonyú emberkerülő. Nekem emberközpontúnak nehéz erre a gondolkodásra ráállni.

Viszont tényleg értelmes. A saját tévedését más hibájának állítja be :) Az ilyesmit tudom értékelni, de ettől még igaza nem lesz.

2011. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:

ha idézem "PONTOSAN 10 éve felvételiztem" ..akkor hogy is van ez? : DDD Ha TTK-n végeztél, a matekkal is jóban kellene lenned. :'D Kedves kérdező, látszik, hogy foggal-körömmel próbálod hárítani a téged ért vádakat, néhol sikertelenül :DDDD

óóóó ez de rossz : DDDDDDD

2011. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

:D:D Vicces olvasni a kérdező kommentjeit, mert a végére már annyira belekeveredett a saját hazugságaiba, hogy azt se tudja mit mondjon:D Meg mi ez már: "Nyugodtan lehet dicsekedni tovább az egótokkal, hogy mekkora nagy ászok vagytok, az élet császárai, én már úgysem olvasom tovább. "


Mi vagyunk a nagyképűek? Nem te raktad fel a kérdést? Nem te raktad fel a diplomádat? (mellesleg a jeles minősítést miért nem takartad ki? xD) Szánalams ez a próbálkozás, de megnyugtató, hogy 99%:1% arányban mindneki velünk ért egyet, és nem veled. Ez magáért beszél. Gondolkozz el egy kicsit, 24 évesen nem lehetsz ekkora nyomorék pancser

2011. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Isten mentsen meg az olyan emberektől,mint amilyen te vagy.24 évesen aztán sokra vitted,itt vagy egy jeles diplomával,ami kb. egy zsák sz.rt nem ér,mert közben olyan személyiséggel rendelkezel,amivel nem fogod sokra vinni ezután.A diplomádat feldughatod,mert hiába végeztél az ELTE-n,soha nem lesz belőled boldog ember,ennyi keserűséggel.Gyanitom,hogy az itt jelenlévő 18 éves hozzászólók többségében több intelligencia,szeretet,humánusság van,mint benned 24 éves létedre.Ne örülj mások sikerének!Alakitsd Te úgy az életedet,hogy az irigylésreméltó legyen,mert most aztán nem az!
2011. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!