Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leendő egyetemisták/főiskoláso...

Leendő egyetemisták/főiskolások! Veletek elmennek a szüleitek a beiratkozásra/évnyitóra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Figyi, felnőtt ember vagy. Egyetemre már nem kellenek a szülők...

1 óra utazás pedig nema világvége, ez csak kifogás :)

2011. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A várost sem ismered? De azért voltál már ott, nem?! Nyílt nap? vagy dobj egy olyan kérdést, hogy hogy jutsz el a vasútról az egyetemre XYvárosban/ használj GPS-t, menj el körülnézni valamikor barátnőddel(esetleg szülőkkel) még előtte, meg nyilván ott is vannak emberek az utcán, akik útbaigazítanak, ha kell :)
2011. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem ciki, ha hozod őket, bár én ha a helyedben lennék, egyedül mennék és odamennék valakikhez. Először megkérdezném, hogy hol vannak a szaktársaim. Aztán, ha megtaláltam őket, odamennék egy látszatra szimpatikus csoporthoz/emberhez és megmondanám, hogy "Szia(sztok), én XY vagyok, és most kezdem itt az első évet. Nem ismerek senkit, hozzátok csapódhatnék? =)" Ha kedvesen mondod, biztos nem küldenek el, és legalább le van a gond a "második napi paráról", mert ismerkedni így is-úgy is kell. =)
2011. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem elkísért apám a beiratkozásra, persze kint leült egy padra és megvárt. Nem ugatott bele, jófej volt, amikor hirtelen le kellett fénymásolni pár lapot, elfutott a folyosó végére és lehúzta az enyémet meg pár csoporttársamét is, akit látott és elfogadták az ötletét.

Egyébként utána hazament, én meg elbattyogtam az albérletbe. (Eleve azért jött velem, mert aznap költöztem be és sokat segített, miért kellett volna ott ücsörögnie a lakótársaimmal? :D)

Tudom, hogy itt már felnőtt vagyok, nem kellett volna a segítsége, nem is tartottam rá igényt... de ha egyszer ott akart lenni, akkor jól van. Kész. :)

Az évnyitóra én sem mentem el, nemhogy a szüleim. xD

2011. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha el is visznek akkor max hagyd kint őket a kocsiba ...XD vagy sétáljanak egyet kint....
2011. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!