Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írnátok nekem büfészakokat?

Írnátok nekem büfészakokat?

Figyelt kérdés

Annyian használják, de írjatok már nekem egy listát, melyek a legtipikusabb büfészakok, vagy iskolák?

Köszi


2011. okt. 30. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
magyar, kommédia és andragógia a legtipikusabbak
2011. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

komunikáció és médiatudomány

meg a bölcsészszakok egy jó része...

2011. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Iskolák: ZSKF, Kodolányi
2011. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ha komolyan veszed, akkor semmi se büfé...


Csak példának okáért nekem több gazdasági szakos ismerősöm is van, akiknek láblógatásból áll a főiskola. Nem járnak be órákra, nem tanulnak rendesen. 1-2 szemináriumok van a héten, arra bemennek, és ennyi nekik a szorgalmi időszak. Igaz, hogy már éveket csúsznak, de nekik ez akkor is büfé...

2011. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a kérdező nem erre gondolt.

A büfé szak, ha definiálva lenne, valahogy így hangzana:

Egyetemi illetve főiskolai szakok megnevezése, melyeken az órák mennyisége, a tananyag nehézsége és a számonkérés olyan csekély, hogy a nevezett szakra járó hallgatók idejük nagy részét szabadidős foglalkozással tölthetik.


Vagyis a lógósok korán sem biztos, hogy büfészakra járnak, ne keverjük a kettőt!

Egyébként tipikus büfészakok a semmire se jó szabadbölcsész és a néprajzos képzések.

2011. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Szabadbölcsész és néprajz illetve a többi: nagyon nem "büfé". Ha valaki tudja mi megy ott, akkor nem mondana ilyet (az emberek többsége azt sem tudja mi az).


Szerintem néhány főiskola kommunikációs és média képzése ilyen. Úgy általában veszélyes erre építeni, pl.: szabadbölcsész-művészettörténész szakirányon láttam nagy tragédiákat ebből.

2011. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Komm.média

Politológia

2012. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Ez a büfészak-dolog annyira szánalmas és nevetséges... kinek mi joga a másikat lebüfészakosozni? De most komolyan.

Kommunikációt tanulok a BKF-en levelezőn, mellette teljes állásban dolgozom,hogy kifizessem magamnak a tandíjat. Nem Anya meg Apa fizeti, nem a Diákhitelből fizetem,hanem magamnak. És lehet,hogy valakinek ez könnyen elvégezhető tucatszaknak számít, de nekem 10 óra meló után rohadtul nem az. Szóval nekem akárki büfészakozhat,meg lenézhet, azt kiröhögöm. Nyilván akinek a szülei kifizetik a tandíjat,vagy nagy szerencsével bekerült államira és a szemeszter 99.99%-át betépve tölti valami lepukkant alter pubban,de közben hangoztatja,hogy mekkora egyetemista, annak ez büfészak. Megnézném,hogyan teljesítené úgy,hogy mellette dolgozik.

Ezt a sulit magamnak csinálom,mert érdekel,mert szeretem,mert ebben érzem jól magam,hogy ezt tanulhatom. Hogy mit akarok csinálni vele? Újságírást,ráadásul van mellé 2 nyelvvizsgám, úgyhogy jelenleg abszolút hidegen hagy,ha valaki kiröhög azért,hogy ezt tanulom.


Megnézném,hogy a jóképességű jogászok meg hasonló,magukat hű-de-elit egyetemistáknak tartó arcok hova fognak elhelyezkedni diploma után. Ha találkozom velük valamelyik gyorsétteremben,majd kezet foghatunk... ennyit erről.

2012. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Jó, BKF, hagyjuk már :D
2012. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó,Te hová jársz? Gondolom valami szuperelit egyetemre, saját pénzből, munka meg család mellett... idióta.
2012. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!