Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi gazdálkodás szak...

Nemzetközi gazdálkodás szak BGF-en?

Figyelt kérdés
"sima" gimnáziumba jártam és 2012.szep-től szeretnék nemzetközi gazdálkodás szakra menni lehetőleg BGF-re (350pont, szoval leeht költséges) vagy Szolnoki-ra és lenne egy oylan kérdésem, hogy az hogy nem jártam gazdasági középsuliba, illetve, hogy a matekom a középsuliban csak 2es 3-as volt és hogy ez jelenthet-e hátrányt nekem?Kitrató vagyok, csak azért nem akarok belegebednia tanulásba sem, a matekkal pedig guyvoltam h vana mit értettem és van amit nem :D...köszi!

2011. dec. 19. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem jelent hátrányt. A legtöbb főiskolán és egyetemen eleve elölről kezdik a szaktárgyakat, gyakran kifejezetten hátrány, ha valaki adott szakközépben megtanulta a slendriánul leadott anyagot (nekem konkrétan villamosmérnökin teljesen másképp, sokkal mélyebben tanították ugyanazt amit középiskolában, aztán jobb lett volna ha régen nem tanultam volna.).
2011. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!