Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Továbbtanulással kapcsolatos...

Továbbtanulással kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye már beadtam a jelentkezési lapomat az iskolákba.Az első helyre egy olyan iskolát írtam be ,ahová nagyon szeretnék bejutni.Amit másodiknak írtam, egy gyönge színvonalú iskola. Mégis most úgy látszik, hogy nem fognak felvenni(bár még van a szóbeli). Nagyon nem szeretnék ebbe a rosszabb iskolába járni. Ha nem vennének fel át lehet iratkozni egy év után jobb jegyekkel? Igazából a rosszabb iskola alatt azt értem hogy nincs megfelelő tanár.Köszönöm előre is a válaszokat!:) 14/L

2012. jan. 27. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet átiratkozni ha van hely és az iskola is belemegy.De miért csak 2 iskolát írtál be?Legalább 3-4et be szokott írni mindenki.
2012. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam be több iskolát, mert már nem tudok többet .Szakközépbe pedig nem szeretnék menni.Általában ilyen "elit" iskolákba mennyi a ponthatár?És mit jelent az, hogy fellebbezni?
2012. jan. 27. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ponthatár az a jelentkezőktől függ,minden évben más.
2012. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!