Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Komm. Média BA szak: Corvinus,...

Komm. Média BA szak: Corvinus, ELTE vagy BKF?

Figyelt kérdés
A rosszalló véleményekből (büfészak stb.) nemkérnék, köszönöm. Mindegyik mellett szólnak érvek, ellenérvek. Esetleg ha valaki oda jár vagy ismer onnan valakit annak a tapasztalatát szívesen venném.
2012. jan. 30. 01:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ELTE-re jártam, nem rossz, de ne hidd azt, hogy ott kiképeznek újságíróvá. Érdemes megnézni a magániskolákat, tanfolyamokat, biztosan találsz jobbat az ELTE komm. szakánál, ha újságíró akarsz lenni.

De egyébként tényleg nem rossz szak, sokféle kurzus közül lehet választani. Érdemes minorként felvenni, fő szaknak szerintem nem túl komoly.

2012. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!