Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Xantus János Két Tanítási...

Xantus János Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Gyakorló Gimnázium: kérlek, írjatok pár infót! Milyenek az osztályközösségek, mennyire szeretitek a sulit, érdemes-e oda jelentkezni, valamint milyen a diákélet ott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok nyolcadikos, és nagyon de nagyon szeretnék bekerülni a Xantusba. Jó lenne megtudni, hogy az ott tanulók miként vélekednek róla.

Előre is köszönöm!


2012. febr. 2. 17:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én C-s vagyok, és igen, benne vagyok abban a csoportban :)
2012. szept. 14. 14:48
 12/19 anonim ***** válasza:
én E-s:)
2012. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok 9.-esek!Milyen a Xantus?
2012. okt. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Idegenforgalmisoktól kérdezném,hogy az érettségivel szakmát is kapnak a Xántusban?
2012. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
En idegenforgalmis vagyok es igen;)
2012. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi a választ!

4-es átlaggal bejutott már ide valaki?

Mennyire nehéz suli?

2012. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

A négyes átlag pont jó, de úgyis a központi a mérvadóbb, aztán a szóbeli és a hozott pontok ugyanolyan arányban oszlanak el, szóval ha írsz egy tök jó írásbelit és behívnak, akkor nagyon nagy esélyed van arra, hogy biztos helyen felvegyenek.

Nos, ha az általános iskolával vetjük össze, akkor természetesen nehéz minden tekintetben. De ez igaz minden gimnáziumra. Először nekem is nehéz volt átállnom, de egy hónap múlva már alig érzékelhető a különbség. Persze sokat kell tanulni, de első évben az óráid nagy részét a nyelv tölti be, heti 16+1 órában, ezen kívül heti két matek, két töri, három magyar, egy gépírás, egy ének és művészettörténelem, úgyhogy mint láthatod, a legeslegfontosabb az első évben csakis a választott idegennyelv. Ott viszont rendesen oda kell tenned magad. Persze nehéz és komoly iskola, de nem szakadsz bele a tanulásba, minden könnyen teljesíthető, főleg az első évben.

2012. dec. 6. 20:03
 18/19 anonim ***** válasza:

Köszi a választ!

Most hányadikos vagy?

IFO-s vagy gimis?

2012. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kilencedikes és olasz kezdő gimis.
2012. dec. 7. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!