Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre gimnázium Budapest...

Madách Imre gimnázium Budapest. Én egy 8. os lány vagyok. Idén (2012) elég nehéz volt az írásbeli, nekem 70 pontos lett, am. Meg 4,6 az átlagom. Szerintetek ezzel felvesznek a Madáchba? És mit kérdeznek a szóbelin KONKRÉTAN?

Figyelt kérdés
A negatív kommenteket hanyagoljátok, lécci !!! És legfőképpen a Madáchosok véleménye érdekelne. De persze mindenki válaszát szívesen fogadom.
2012. febr. 22. 09:57
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
mégis behívtak ! : DDDDDDD ez az! lécci segítsetek mit kérdeznek az általános szóbelin!!!!
2012. febr. 27. 18:07
 12/32 anonim ***** válasza:

az általánoson csak kapsz egy képet, és beszélj róla :D meg kérdezgetnek, olyat, hogy rád illőnek érzed-e a képet. kb. csak annyi az egész, hogy felmérik,mennyire vagy művelt. engem pl.akkor engedtek el, 3perc után, mikor közöltem a kép alapján, hogy melyik ország mikor lépett be az EU-ba. persze nekem a képem is ilyen volt:)) én franciás vagyok, és igen, ide járok,azért tudom:)

(én írtam a hosszút a szóbeliről)

2012. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
na én pl. szinta csak Mo-t tudom h mikor lépett be az Euba ...
2012. febr. 29. 19:56
 14/32 anonim ***** válasza:
csak az jutott eszembe. ha mész,akkor majd az első emeletet szemben nézd meg,tetszeni fog:)
2012. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Láttam, nagyon tetszet le is fotóztam:)) és szerintem jól sikerült a szóbeli, a német főleg,és pont egy nő vizsgáztatott akinek ismerem a lányát mert a mi sulinkba jár. remélem h felvesznek, most már nagyon oda szeretnék menni! Azt nem tudod véletlenül h a haladó német nyelvi osztályba sok a túljelentkezés? am. megkérdezhetem a nevedet?
2012. márc. 3. 10:39
 16/32 anonim ***** válasza:
haladó nyelvibe szerintem nem akkora, mint a nyekes angolra. De ha megnézed a ponthatárokat-remélem, lementetted,mert már leszedték a honlapról- akkor látszik, hogy melyikre mennyi a túljelentkezés. minél több pont kell,annál nagyobb. ideiglenesen majd ha 40nál előrébb leszel, akkor felvettek szinte biztos,ha első helyen jelölted meg.
2012. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
ok! te am.hanyadik voltál az ideiglenes rangsoron?? :)
2012. márc. 9. 19:11
 18/32 anonim ***** válasza:
14,asszem. végül első lettem a véglegesen:)
2012. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
basszus! az nagyon jó! nekem max.pontos lett a szóbelim de így is csak a 47.vagyok az ideiglenesen:( mondjuk azt írták tavaly még a 60.is bekerült ebbe az osztályba, de azért félek :S
2012. márc. 11. 09:39
 20/32 anonim ***** válasza:
kezdő franciára tuti h felvesznek, nálunk még a 60akárhányadik is bekerült asszem. angolosba talán becsúszol, de a haladó németbe is tuti, mert aki haladó németet megjelöli,az máshol is megjelöli :D
2012. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!