Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan változtassak a sorrende...

Hogyan változtassak a sorrendemen? Hova érdemesebb menni, hogy aztán meg is tudjak élni?

Figyelt kérdés

1. ELTE-TÁTK nemzetközi tanulmányok

2. ELTE-TTK földrajz

3. KJF nemzetközi tanulmányok

4. KJF turizmus vendéglátás

Az idegenvezető OKJ is nagyon érdekel, azt gondoltam esetleg egyetem mellett v halasztással.

Érdekelnének a vélemények!!!


2009. jún. 7. 10:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is előreraknám a helyedben a földrajz szakot. Nemzetközi tanulmányok az egy napközis csoport. Még a turizmus is jobb választás, mert azzal legalább valami szakmád lesz, valamihez érteni fogsz. De mihez ért egy nemzetközi tanulmányok szakos? Egyáltalán hogy hívják azt? Nemzetközi szakértő, vagy mi? :) Ők maguk sem tudják, mit fognak csinálni diploma után, többet is ismerek...
2009. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!