Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg igaz, hogy az állami...

Tényleg igaz, hogy az állami támogatott és a költségtérítéses tanulók külön csoportba kerülnek, és az államisok a jobb tanárokat kapják?

Figyelt kérdés
Remélem nem :S
2012. ápr. 7. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze,, ugyan sok intézmény létszámhiánnyal küzd, pénzt azt alig kapnak működésre, de csak azért is külön tanárokat vesznek majd fel, hogy direkt szivassák a fizetősöket. Kicsit gondold már át...
2012. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
speciel a Semmelweisnek tuti kevésbé vannak létszámgondjai,mint a legöbb egyetemnek,de azért kösz a választ,még várok kommenteket :)
2012. ápr. 7. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyenről. Nálunk pl. vegyesen vannak a diákok, és bárki felvehet bármilyen kurzust. Amúgy ki döntené el, ki a jobb tanár? Valószínűleg a tanárok sem díjaznák az ilyen "rangsorolást".
2012. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhol vegyesen vannak, elég hülyeségnek hangzik amit írtál. Nálunk pl, nem is tudja senki, hogy ki költséges és ki nem, hacsak el nem mondja az illető, hogy ő az. Onnantól kezdve, hogy ő is az egyetemre jár, teljes jogú tag és elvileg a támogatásokat leszámítva nem érheti őket negatív diszkrimináció.
2012. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) lehet, h hulyeseg,en is csak allottam vkitol,azert kerdeztelek meg titeket,h tudjam,igaz- :D
2012. ápr. 7. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
honnan veszel ilyen baromságot? együtt van mindenki, nem is tudjuk egymásról, hogy ki fizetős és ki nem, ha ő maga nem mondja el.
2012. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar irtam h hallottam vkitol... Nem kell leharapni a fejem... :D
2012. ápr. 7. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!