Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon rossz környéken van a...

Nagyon rossz környéken van a budapesti Lövey Klára Gimnázium?

Figyelt kérdés
úgy értem nincs tele romákkal az a környék??

2012. máj. 4. 22:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Leövey* bocsi
2012. máj. 4. 22:17
 2/11 anonim ***** válasza:
mi a címe? írd le aztán elmondom elég jól ismerem budapestet
2012. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

vannak cigányok

de nem vészes

a klnikák metrómegállótól két perc gyalog a gimnázium

sokan járnak arra

a környék összetétele javul

nagyon sok cigány ki lett költöztetve

meg lett eléggé tisztítva környék

2012. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1096 Budapest, Vendel u. 1.
2012. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
első vagyok, szerintem ez nem olyan para, sok ott az orvosi intézet korház be van kamerázva a nagyrésze. nem azt mondom hogy nem lehet találkozni romákkal, de nem fognak belédkötni vagy balhézni veled ezen a környéken. de azért éjjel egyedül ne nagyon járkálj
2012. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég biztonságos környéknek mondható bár az tény hogy a metróban talán összefuthatsz romákkal de nem vészes viszont ott figyelj nagyon magadra mert nem csak romák azok akik kötekedhetnek. Úgy nincs gond a környékkel tehát elég kultúrált még.
2012. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :) ezek szerint nem olyan vészes..:D
2012. máj. 4. 22:51
 8/11 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, teljes nyugi van. Már rehabilitált zónába esik, amikor én jártam, 84-ben végeztem, akkor gáz volt. Most nyugodt lehetsz.
2012. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ma voltam a környéken, pont a suliba mentem és hamarabb értem oda ezért sétáltam egy jó, órát. Háát... Minél közelebb vagy a főúthoz annál jobb a környék.. Az iskola amolyan vízválasztó onnan fokozatosan romlik... Kissebségiek vannak szép számmal...
2012. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Külső-Józsefvárosnál nyilván jobb, de nem egy minta környék... nem szívesen megyek arra egyedül...
2012. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!