Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus-on belül, ha átjelent...

Corvinus-on belül, ha átjelentkezek egy másik kar szakjára, akkor még maradhatok államis? Most is államis vagyok, és van még államilag támogatott félévem.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2012. jún. 9. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Államis maradsz, de akkor az eddig felhasznált állami félévjeidet nem nullázzák le, a maradék féléved után már fizetned kell.
2012. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de úgy számoltam, hogy ha átjelentkezek még akkor is ingyen tudnám elvileg (nem vagyok benne biztos) azt a szakot is elvégezni. 4 államis félévet használtam el alapszakon, és 3 félévet mesterszakon, szóval még akkor ugyanúgy maradhatok államis, nem?

Köszönöm a segítséged:)

2012. jún. 9. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
12 állami féléved van, ebből 7-et elhasználtál, maradt 5.
2012. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mesterszakon? Akkor az alapszakot befejezted már? Mert akkor az alapszak fizetős lesz, vagy lemondasz arról, hogy államis legyen az msc-d, és akkor államis lesz a bsc-d, de az msc-d fizetőd. De mondjuk öt félév úgyis cska az egyikre lenne elég.
2012. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az alapszakot már befejeztem. Szeretnék az egyik mesterszakról átmenni egy másik mesterszakra, és ügye 5 félév államim van, szóval arra voltam kíváncsi, hogy akkor az új Msc-n is maradhatok-e államis, mert a mostanin is az vagyok. Elolvastam a tanulmányi és vizsgaszabályzatot, de nem írt sajnos semmit evvel kapcsolatban.
2012. jún. 9. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Maradhatsz államis, ha oda vesznek át.
2012. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket! Végül találtam egy oldalt, amin ugyancsak azt írták, amit az utolsó válaszoló is leírt, h maradhatok államis, ha átvesznek persze.

Szép napot, és köszi még egyszer mindenkinek. :)

2012. jún. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!