Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezekkel a kompetenciákkal van...

Ezekkel a kompetenciákkal van esélyem munkát találni?

Figyelt kérdés

-Érettségi (Emelt szintű matek, közgazdaságtan)

-Közgazdasági egyetem (Gazdálkodás és menedzsment alapszak)

-Befejezett egyetemi tanulmányok, 5-ös államvizsga nyelvvizsga hiányában nincs diploma, csak oklevél.

-Nincs semmilyen nyelvvizsga.

-Sok évig tanultam angol nyelvet, tudásom mégis talán az alapszinten sincs. (Nem merek megszólalni és nem merek beszélni.)

Sorozatos visszautasításokat kapok munkahelyekről.

Hova adjam be? Tanuljak valami okj-s szakmát? Vagy nyelvet tanuljak, erőltessem bármennyire is nem megy?!

Adjatok tanácsot! Elvagyok keseredve!


2012. jún. 19. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem adják ki a diplomát, akkor próbálkozz eszperantó nyelvvizsgával, az könnyű és gyorsan le tudod tenni a nyelvvizsgád. De ez a nyelv a munkáltatók számára egy vicc, tehát angolul ígyis-úgyis illene megtanulnod. Egyébként ha ilyen jó eszű vagy, akkor nem értem, hogy hogy nem tudsz összehozni legalább egy középfokú nyelvvizsgát. Szerintem egyszerűen bemagyaráztad már magadnak, hogy nem megy, és ezért nyilván nem is megy.
2012. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj nyelvet.
2012. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nyelv nélkül lassan semmire nem fogsz menni, egy vacak bolti eladói állásra is lassan már 1 idegennyelvet kérnek, erőltesd meg magad, ne kifogásokat keress, hogy nem mersz beszélni, hanem tanulj rá keményebben.
2012. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp tanulj nyelvet, magántanár, vagy valami intenzív tanfolyam, és hajrá. Először legyen meg a középfok, de ha az megvan, utána sima ügy a felsőfok is.
2012. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egynyelvű nyelvvizsgákat már próbáltad? Ott nincs fordítás.


Illetve megpróbálhatnád az alapfokú nyelvvizsgát, hogy az menne-e, persze tudom, hogy neked középfokú kell...

2012. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!