Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen, ezekkel mit lehet...

Úristen, ezekkel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Na szóval...A szüleimtől már megőrülök...Leírom amit tudni kell róluk...


Apám:

Apám egész életében egy piás volt, mindig szétverte az aktuális családját...(Mi vagyunk a 3.-ik)...Engem 53 évesen csinált.Ami miatt sokszor szégyenkeznem kell...Már munkája sincs csak itthon van és csesztet minket...Utálok itthon lenni...Egyfolytába azt kell hallgatni hogy mien okos meg hívő ember meg templomba kényszerít minket...Aztán meg délután bever kétliter bort amit nem is szabadna neki mivel beteg és aztán egrecíroztat minket...Van, hogy tőlünk kér pénzt piára...Róla ennyi elég szerintem megvan az öszkép. ami kicsit sem túlzó!!!


Anyám:

Anyám egy szerencsétlen alak...Összeállt evvel és nem tudja kidobni mivel a ház a nevén van és papíron beteg is...Ő is azzal henceg h mennyire okos, de havi 100 ezret keres egy zeneművészeti iskolában ahol a pénzes romákat tanítják furulyázni...Semmi nyelvet nem beszél...De egyfolytában ő is azzal csesztet h tanuljak meg ilyenek...



2 éve nem engedtek el focizni Ausztiába pedig akkor megléphettem vona innen...Ehelyett beraktak egy egyházi iskolába ahol nyelven kívül semmi értelmeset nem tanulunk de minden nap halálra fárasztanak az egyházi dolgaikkal, amiket nem ellenzek csak nem hiszek bennük...

Na szóval pénzem egyáltalán nincs.Ruháim sincsenek.A lupóveremet pontosan másfél éve hordom a sapkámat 3 éve... A cipőm most lesz 1 éves...A farmeromat tavaly ősszel vettem...


A barátnőm is emiatt dobtam mert ilyen hátérrel jobb ha nem kell neki is foglalkoznia és azóta semmilyen kapcsolatot nem folytatok kb...


20 éves koromig itt leszek ebben az isolában és ha nagyon jól dolgozok akkor lesz egy nyelvizsgám angolból...Se szakma se semmi...


Mi az ördögöt csináljak?

Bocsi h hosszú lett....


2011. máj. 18. 10:04
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Ellösször a focit tiltották meg, aztán a szerencsejátékban gátoltak meg amiben igen ügyes voltam és sok profitot nyertem belőlük...Aztán maradt a cigi árulás a hülyegyerekeknek stb...Minden törekvésemben gátolnak.Így az lesz h itt fogom végezni 30 éves koromig és hülyíthetnek...
2011. máj. 18. 10:05
 2/39 A kérdező kommentje:
A legutóbbi tervem az volt h veszek 10 napos libát és 3 hetesen eladom őket kétszer annyiért...Már vevőt is találtam...Már megvannak másfél hetesek de már balhéznak a szülők...Pedig megeszik legalább a gazt a kertből amit nekem kéne levágni egy 800 éves sarlóval, mert basznak venni egy rohadt fűnyírót...
2011. máj. 18. 10:08
 3/39 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy látom, az intelligenciát örökölted. Sorsszerű...
2011. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére más irányba sikerül(t) elindulnom...Csak kivagyok borulva mert reggel megint volt egy húzása.
2011. máj. 18. 10:12
 5/39 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell 20 éves korodig ott lenned abban az iskolában, amint betöltöd a 18-at, még aznap otthagyhatod, és kereshetsz másik sulit.
2011. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Itt a következő gond...11-ikben töltöm a 18-at és azt végig kell járnom, mivel akkor lehet nyelvizsázni.Előtte nem.Tehát lesz egy évem valahol ahol szakmázhatok...De a rendes tantárgakból is le leszek maradva mivel ez egy előkészítős osztály...Ha meg simán otthagyom a sulit és megyek OKJ-zni még érettségim sem lesz...Az gyönyörű lenne...
2011. máj. 18. 10:16
 7/39 anonim ***** válasza:
27%
Dolgozz iskola mellett és /lesz pénzed ruhára!/tiszteld a szüleidet akármilyenek is! Ahogy látom azért a javadat akarják még piásan is Édesanyád meg gondolom 100 ezerért tisztességgel dolgozik, nekem nincs jelenleg munkahelyem, sokat adnék 3 gyerek mellett 100 000-ért! Szégyelld magad és gondolkozz! ÖNZŐ vagy ,csak mgadat siratod, gondolj másokra is! Az én gyerekeim 19, 9, 4, évesek évente 1x vannak felruházva,és képzeld a nagylányom nem dobta a fiúját,mert ősszel kapott farmert utoljára,14 éves kora óta diák munkát végez és így fedezi ami "luxus"kell neki! Büszke vagyok rá!!!!Ne sajnáld az Édesanyádat inkább magadat,mert ezzel a felfogással csak egy lehetsz az életben: SENKI! ami most is vagy!
2011. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem ismered a konkrétumokat és elkörcsre vonatkoztatva ítélsz el...Egyébként miért kéne tisztelnem valakit aki ilyen életvitellel rendelkezik?Diákmunka meg alig van azt meg a 20 gyerekes romáknak osztják ki (nálunk)...Ill. tényleg kicsit önző vagyok mivel édesanyám megdolgozik a pénzéért.De neki is csak azért van munkája mert 20 évvel fiatalabb apámnál...Neki sem azért amiért állítja (olyan sokat tanult)...
2011. máj. 18. 10:28
 9/39 A kérdező kommentje:
Amúgy is ha két éve dobbantottam volna Bécsbe, akkor nem lennék senki...De az összes lehetsőgém elvágják, így h érjek el valamit?
2011. máj. 18. 10:30
 10/39 anonim ***** válasza:
38%
Úristen, neked fizetik a sulit, eltartanak és ilyen böszme vagy! Mi az,hogy édesanyád "egy szerencsétlen alak"? Tartsd el magad , lépj le, édesanyád siratni fog aztán rájön ,hogy újra élhet boldogan nélküled! Az én gyerekem lennél katonaiskolába iratnálak!!!!
2011. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!