Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen budapesti gimnáziumokat...

Milyen budapesti gimnáziumokat ismertek? (részletek bennt)

Figyelt kérdés

...jó biológia-fizika-kémia tagozat(ok) van(nak)? Személy szerint nem akarok egy Apáczai-féle versenyistállóba menni, de nem is szeretném, ha hülyegyerekek vennének körül, szóval egy középutat szeretnék :)

(Orvosnak készülök)


2009. júl. 6. 17:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
az "Ahol" szót kihagytam az elejéről, bocsi :)
2009. júl. 6. 17:21
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Szent László Gimnáziumba jártam, biológia-kémia-környezetvédelem szakra. Emelt biosz, kémia, fizika. Nagyon jó híre van!
2009. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A Szent László Gimnáziumról én is csak jót hallottam, csak az a baj, hogy az nekem már nagyon messze lenne, mivel vonattal járnék be (a nyugatiba)
2009. júl. 6. 17:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

oh, igen, akkor az úgy tényleg messze.

Nagy László? Annak akkora híre nincs, mint a Szent Lacinak, de ott is van biológia tagozat.

Én anno úgy csináltam, hogy a felvételi tájékoztatót végiglapoztam, konkrétan biológia tagozatot kerestem, mert ez érdekelt, bejelöltem ezeket, és utána válogattam, hogy melyik milyen messze lenne. És úgy döntöttem el, hogy akkor melyiket jelölöm majd meg.

2009. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Attól tartom, hogy a Nagy László Gimnázium is túl messze lenne, de azért köszönöm! :D
2009. júl. 6. 17:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg az én módszeremet, mást nem nagyon tudok ajánlani.
2009. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az Apáczai komplex természettudományi tagozata a legjobb. És nem versenyistálló! Egy nagyon jó hangulatú, klassz suli, magas szintű oktatással, sok jó programmal, és teli egyéniségekkel.

Ajánlom!

2009. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Komplex természettudományi tagozat?

Megnéztem, olyat én nem találtam, plusz ők szerintem nagyon "beskatulyázzák" a diákokat, szal a biológia mellé a kémiát, a matek mellé pedig a fizikát rakják. (És ekkor még nem is beszéltem a tagozathoz kötött kötelező nyelvekről.)



Amúgy te oda jártál? Ha igen, mikor? Nem nehéz a szóbeli felvételijük? (bocsi a sok hülye kérdésem miatt, de tényleg kiváncsi vagyok)

2009. júl. 6. 21:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Leövey Klára Gimnázium természettudományi tagozatát ajánlanám. A Klinikáknál van, tehát csak felülsz a metróra.. :D
2009. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Leöveyvel egyetértek:D Én másik tagozaton vagyok, de a tanárok nagyon erősen adják le az anyagot, pl. a biosztanár még a nem term.tudományosoknak is próbálja emelt szinten tanítani a bioszt:D és csomóan bekerülnek az orvosira.

Remek suli=)És tényleg egyszerű a közlekedés.

2009. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!