Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Védőnőnek, csecsemő gondozónak...

Védőnőnek, csecsemő gondozónak és gyógyterapeutának hol lehet tanulni? Egyetem, vagy OKJ-s tanfolyamon? Helyileg hol van ilyen? (Fejér megyében és környékén /Veszprém, Győr/) Melyikkel mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 21:59
 1/2 Norka22 válasza:

Szia csecsemő gondozónak tanulhatzs elég sok helyen, pl Sopronban az egyetemen, csinálhatsz felsőfokú szakképzést 2 év alatt ami nem ad diplomát és nem kell hozzá nyelv vizsga,vagy csináhatod ugyan ezta szakot ugyan itt Sopronban az egyetemen 3 év alatt amihez vizsont kapsz diplomát akkor ha van nyelv vizsgád is! Ezeken kivül számtalan lehetöség van okj s képzésra Győrben és sok más helyen is, pl a kisgyermegkondozó ezek 1,5 -2 éves képzések de ezekkel szerintem nem érsz annyit mint az elöbbi 2 vel,szóval nme mondom hogy nem lehet vele elhelyezkedni de szerintem más mint az elözö amiket irtam!

Ha ebben szeretnél dolgozni vagy ilyesmi területen én mindenképpen a3 éves diplomás vagy a 2 ésves felsöfokút ajánlanám! Csak a diplomás képzésekre egyre nehezebb lesz bejutni szóval szerintme ha karzs vmi hasonlot még most idén jövöre probálkozz mert aztán szerintem sima érettségivel nem lehet majd bejutni! Nyilván ha még épp van hátra 3 éved akkor ugyis bele kerülsz de akkor meg ti már elvileg ugy is ugy lesztek felkészitve! A többit sajnos nme tudom talán ird be google be :) de amugy ezeket Egerben Pécsen és Pesten is lehet végezni! SZép estét!

2012. jún. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezzel sokat segítettél! Viszont a gimiből még van két évem.
2012. jún. 25. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!