Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Visszavágytok a...

Egyetemisták! Visszavágytok a gimibe?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán nem! Nem mintha rossz lett volna, de az egyetemen találtam meg igazán a helyem.
2012. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Szerettem a gimit, de az egyetem ezerszer jobb.
2012. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első 1-1.5 évben igen, aztán elfogadtam a tényt, hogy az az idő elmúlt.
2012. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Soha nem mennék vissza!
2012. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem egyetemre jártam, hanem főiskolára, és nem gimis voltam, hanem szakközépben tanultam, de nekem a mai napig hiányzik a szakközépiskolai légkör, az osztálytársaim (olyan jó kapcsolatokat azóta sem sikerült kialakítanom, mint ott), jó fejek voltak a tanáraink, stb. Igaz, hogy akkor 5-kor kellett minden nap kelnem, de nem is ültem a suliban (ha úgy adódott) este 8-ig... Nekem hiányzik, bár a főiskola is érdekes volt, és nagyon sokat tanultam meg a világról ott is.
2012. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon-nagyon ngayon hiányzik:(((

voltak barátaim, bírtam a tanárokat, jobb tanuló voltam, otthon éltem, nem voltak anyagi gondjaim, soroljam?

sok mindent másképp csinálnék, de alapjáraton nagyon szerettem gimis lenni, hiányzik:)

neked?

21/l

2012. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A középiskolás légkört nem bírtam, ennek ellenére voltak szép emlékek, és vicces dolgok. Az egyetemen kezdetben elveszettnek éreztem magam, mivel itt az ember csak saját magára van utalva. Nincs napi rutin, mint középsuliba, h reggel 8tól du 3ig óra, meg fakultatív órák stbstb. Egyetem szabadabb kicsit, önállóságot követel. Itt azt tanulom ami igazán érdekel, nem a sok középsulis hablatyot, szóval nem vágyok vissza a gimibe :)
2012. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor jó volt, de most már fene se menne vissza.
2012. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nem! nekem 5 év volt,és valami rohadt hosszú. még most sem értem miért kellett 5 évig minden nap ott csücsülnünk.. nem bírtam azt a kötöttséget,hogy 5. évben is 19 évesen ott jött az ofó a seggembe,hogy miért késtél 5 percet, miért nem voltál tesin..?

imádom az egyetemet, és bár sokkal nehezbb, teljesen más, vannak anyagi gondok,munka, alig osztom be az időmet, de akkor sem mennék vissza a gimibe :)

2012. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hiányzik az osztály, a társaság, a tanár a hülyéskedések.. minden.

De már megszoktam az egyetemet is nagyon jó az.

2012. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!