Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most komolyan szeptembertől...

Most komolyan szeptembertől napi 1 tesi lesz az általános iskolákban?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza már el...

2012. júl. 12. 15:12
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
70%
Ez miért probléma?
2012. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Én nem hallottam ilyenről. De remélem gimnáziumban marad a heti 2. :P
2012. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
29%

Ez inkább jó dolog mint sem rossz.:)

Legalább nem híznak el a fiatalok és jó kondiban lesznek és kevésbé kapnak el minden féle betegségeket...:)

2012. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
89%
Én is hallottam erről (bár csak tervezetként) és azt gondoltam, hogy végre egy értelmes döntése a kormánynak!
2012. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem elég nagy hülyeség lenne, ettől nem lesz senki jobb kondiban. (Legalábbis az én tesitanárom mellett tutira nem. Az egész órán csak telefonál, és azt mondja játszunk, amit akarunk. Aztán kb 10 percenként ránknéz... Konkrétan egész órán sétálunk a kosárlabdát pattogtatva, és néha rádobunk a kosárra... Hogy ettől nem leszek jó kondiban az biztos.)
2012. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Heti 3 rendes és heti 2 a tanár kedve szerint tartott tesi óra (pl. hógolyózás stb). Maga az ötlet nem lenne rossz, de egyben el nem tudom képzelni mekkora marha lehet az a bizonyos ember aki kitalálta ezt. Mégis hogy a fenébe akarják ezt megvalósítani?? Sulimban már így is napi 7 órában foglalt a tesi terem, fiúk-lányok külön, ráadásul van olyan hogy 2 osztály össze van vonva. Természetesen 700 diákra jut 3 tesitanár, kicsit érdekes lesz a kivitelezés.
2012. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
2012/13-as tanév az általános iskola 1 és 5 évfolyamán lesz kötelező, majd felmenőben folyamatosan....
2012. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt bevezetik remélem a tesi utáni tisztálkodásra is gondolnak.Nálunk csak annyi idő volt ilyesmire,hogy átöltöztünk és falaztunk a következő óra elején a nagyon izzadós embereknek(26 emberből 4-5),hogy tudjanak mosakodni.5 perccel óra vége előtt engedett el öltözni a tanár és 5 perces volt a szünet is.10perc nem elég semmire.
2012. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

én tesitagozatos áltsuliba jártam, annak ellenére h vékony srác vagyok. elég kemények voltak a tesi órák (minden órán úgy elég rendesen izzadtunk), és ugyebár hetente 5 óra. (5. osztálytól kezdve úszni is jártunk).

ha én kibírtam akk mindenki ki fogja bírni. főleg h nem minden gyerek jár tesitagozatra.

2012. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Felesleges macera.A gyerekek hulla fáradtak lesznek, de ettől még nem lesznek jobb kondiban.Valami értelmesebbet is kitalálhattak volna.
2012. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!