Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 20 éves lány vagyok. Kiskorom...

20 éves lány vagyok. Kiskorom óta a rendőrtisztire szeretnék menni. Sajnos a magasságom miatt eddig nem próbáltam meg a felvételit, csak 159 cm vagyok. Hogy nyerjek felvételt?

Figyelt kérdés
(nőknél követelmény a 162 cm)Ezt tényleg komolyan veszik! Az érettségim nem lett rossz, imádok edzeni, a fizikai gyakorlati felvételim tudom,hogy sikerülne. Csak előtte van orvosi vizsgálat, ahol megmérnek...és már el is küldenek. Mit csináljak? Nőni már nem fogok. Nehogy már 3 centin múljon :( Valahogy lehet protekciót szerezni?
2008. máj. 5. 17:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
50%

Húúú... én is oda akarok menni, és én meg 156 cm vagyok, viszont 17 éves...még nőhetek.

Ha minden más jól sikerül, szerintem felvennének!!!!! PRÓBÁLD MEG ÉS REMÉNYKEDJ! Veszíteni valód NINCS!!

2008. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem adj az orvosnak egy tízezrest, és akkor máris magasabb leszel ;) Viszont ha majd megvesztegetéses ügyed lesz, akkor azért nézz majd magadba.
2008. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Utsó válasz jó:)

Végülis beadtam a jelentkezésemet, nem igazán van esélyem a felvételre, de azért megpróbálom...

2008. máj. 19. 13:58
 4/14 anonim ***** válasza:
A magasság nem a háziorvosodon múlik, az RTF-en központi orvosok végzik a vizsgálatokat. ÉS komolyan veszik nagyon a magassági előírást.
2009. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megsérteni, de én is jeliztem az RTF-re és nagyon alaposan utána jártam mindennek. Én speciel 2 méter magas nő vagyok, de lehet hogy a kondim nem lesz megfelelő....
2009. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az a furcsa, még nem olvastam olyan kérdést, amiben arra panaszkodik valaki, hogy nem jött össze elég pontja, ezért nem jutott be valahova. Szabályok között élünk. Elhiszem, hogy kellemetlen ez a megkötés, de tudomásul kell venni.
2009. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na, sikerült a felvétel??
2010. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi,nem sikerült, de azóta a jogon tanulok! :)
2010. jan. 29. 22:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha voltál flevételizni, és HEK-en is voltál, akkor kérlek írj már privit, lenne pár kérdésem a pszichológiával kapcsolatban.
2010. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jah igen... most sokminden változott....lehet, hogy neked nem HEK-be kellett menni(Honvéd Egészségügyi Közponi, ami Bp.-n van) De ha voltál akár előszűrésen is pszichológiai "elbeszélgetésen", akkor kérlek írj már:D

/Persze csak ha akarsz, nem kötelező/

Előző voltam ismét.

2010. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!