Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 20 éves lány vagyok. Kiskorom...

20 éves lány vagyok. Kiskorom óta a rendőrtisztire szeretnék menni. Sajnos a magasságom miatt eddig nem próbáltam meg a felvételit, csak 159 cm vagyok. Hogy nyerjek felvételt?

Figyelt kérdés
(nőknél követelmény a 162 cm)Ezt tényleg komolyan veszik! Az érettségim nem lett rossz, imádok edzeni, a fizikai gyakorlati felvételim tudom,hogy sikerülne. Csak előtte van orvosi vizsgálat, ahol megmérnek...és már el is küldenek. Mit csináljak? Nőni már nem fogok. Nehogy már 3 centin múljon :( Valahogy lehet protekciót szerezni?
2008. máj. 5. 17:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szia! Én nem a HEK-en voltam, hanem a BRFK-n volt egészségügyi vizsgálat. Idén felvételizel? Mikor én felvételiztem, elég komolyan vették az egészségügyi részét. Pl. valakit azért nem engedtek tovább, mert lúdtalpas volt...a pszichológián elég sokan kiestünk. Én pl. azért mert az írásbeli teszt szerint, feszült voltam és szorongó. Valaki azért bukott, mert túl laza volt és felelőtlen. :)
2010. jan. 31. 11:16
 12/14 anonim ***** válasza:

Idén fogom beadni a jelendkezési egységcsomagot, és majd elvileg jöv. év elején kell felvételiznem.

Amúgy egészségügyileg megfeleltél? vagy előbb a pszicho. volt?

Én a pszichológiától tartok a legjobban... ott aztán nagyon szelektálják az embereket!:S


Nah igen.. meg a magasság..

173 cm vagyok,, tudom,hogy ez elég, e akkor is.... hogy néznék én ki egy 2 méteres sün mellett?!:D XD Km mint Semir a Cobra 11-benXD

2010. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A pszichológiai teszt volt előbb, és egyesével behívtak minket, hogy közöljék az eredményt. Ha ott megbuktunk, akkor is tovább kellett mennünk egészségügyire. Nem tudom minek. Én ott is megbuktam a magasságom miatt. Megkérdezték mennyi vagyok, hazudtam, h 162. Mondta a nő, hogy nem hiszi el, és lemért. :) 159-et. Megvártuk egymást és együtt mehettünk el az épületből egy vezetővel.
2010. febr. 1. 10:34
 14/14 anonim válasza:
Kérdező! Légyszi váálaszolj nekem: te otthon is lemérted a magaságodat centivel? Ott is 159 cm vagy?
2010. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!