Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szaközépiskolában...

Vachement_con kérdése:

Melyik szaközépiskolában vesznek át 11-be?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy már elmultam 16 és 9. osztályt jártam, megvan a 8 álltalánosom ugy hallottam hogyha az ember betöltötte a 16. életévét akkor tovább engedik a 11. osztályba szakmán de az nem add érettségit.

Szakiskola Somogy megye, Kaposvár, Marcali, Veszprém, Székesfehérvár, Nagykanizsa, Keszthely területe érdekelne



2012. aug. 3. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
miért akarod kihagyni a 10.-et?
2012. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem akarom kihagyni, hát a probléma az az, hogy a 9. osztály nem sikerült befejeznem és idős vagyok a 9. osztályhoz :(
2012. aug. 3. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
én 17 évesen kezdetm újra az egészet szaksuliban
2012. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Te vagy az Mó??? :))
2012. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
elsősorban meg kell csinálnod a 9-10-et, aztán mehetsz szakmára... én így tudom, de sorry, ha tévedek.
2012. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megzakkantál. :) nem vagy idős hozzá, én idén ballagok, akkor 15 leszek, 9. osztály után 16 leszek, és 20, mire gimiből elballagok (5 évesre akarok menni, és évvesztes vagyok)..
2012. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!