Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a mindennapos tesi?

Figyelt kérdés

Épp van elég tanuló nem akarok minden nap plusz 1 órával többet, itthon is szoktam mozogni ezért pláne nem.


Most leszek tizedikes úgy hallottam csak 1. 5. és 9. évfolyamokat érinti. De mintha az tmondták volna 2013-tól MINDENKINEK (na majd érettségire készülvén pont a tesi lesz a legfontosabb dolgom, ennyi hlye politikust) kötelező lesz heti 5 tesi.


2012. aug. 5. 10:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy ez sulitól is függ? Jobb lenne beraknának inkább +1 bioszt, kémiát, fizikát nem ilyen ökörségeket. Aki mozogni akar itthon is tud.


Ja és nem nem vagyok stréber pusztán úgy érzem az iskolai testnevelés több embernek is megalázó (lehet). Főleg mikor olyan dolgot kell csinálni amihez semmi lélekjelenlétem nincs (gyűrűzés, lólengés, IGEN NÁLUNK ILYEN hülyeségek vannak)

2012. aug. 5. 11:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp van elég tanulnivaló* bocs :D
2012. aug. 5. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most leszek 11. osztályos, van két fakultációtárgyam (+ 4 óra hetente), tavaly is hetente 3x volt olyan, hogy 0. órára mentem, és 7. órában még irodalmon (!!) csücsültem, 36 fokban is [megdöglik a diák? kit érdekel?]. Hála Istennek van agyam, így ha odafigyelek órán, nem kell túl sokat tanulnom otthon, mégis kitűnő vagyok. A felszabaduló időmet edzésre fordítom (kézilabdázok öt éve).

A tesitanárunk egy gyilkos, ha az óra elején valaki nem fut 2000 m-t 9 perc alatt, akkor egész órán fut mindenki, és ha nincs meg 8000m 45 perc alatt, pókerarccal beírja az egyest. Ez úgy leterheli az izmaimat, hogy amikor tesiórám van, edzésre nem tudok lemenni...


Továbbá: honnan fognak ennyi tesitanárt szerezni? :))

2012. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is hallottam róla, hogy 2013-tól mindenkinek minden nap lesz. Viszont szerintem ez nem olyan egyszerűen kivitelezhető. Most kiderül, hogy három évfolyamon hogyan sikerül bevezetni, és ennek függvényében fognak szerintem bármit is bevezetni 2013-ban.


Biztos sok gond lesz még ebből. Kevés tornaterem, tornatanár, zsúfolt órarendek.

2012. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt egy cikk: [link]
2012. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!