Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szóltok a heti öt tesi...

Mit szóltok a heti öt tesi órához?

Figyelt kérdés

[link]


Pont szeptembertől leszek kilencedikes. -.-


2012. jún. 26. 17:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy egy kis mozgásba nem fogsz belehalni.
2012. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%

szerintem hülyeség -.-"

szerencsére én pont kiestem ebből, mert most leszek 10-es :D

de tesóm most lesz 5. osztályos :/

2012. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ez egy jó ötlet, az emberek többsége nem tud lefutni 400 métert sem, vagy megcsinálni egy normális fekvőtámaszt, ezen változtatni kellene.

Az viszont kellemetlen lehet, hogy a legtöbb iskolában nincsenek biztosítva a megfelelő körülmények egy normális zuhanyzáshoz.

2012. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%
Én örültem volna neki, imádtam a tesi órákat. Kár, hogy most egyetemen csak 2 félév kötelező, utána már fizetni kell érte
2012. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Én igazából csak ezt nem értem, hova fogják besuvasztani azt plusz 2-3 tesiórát. Nem mintha belehalnék, hogy többet kell bent lenni, de hasznosabb dologra is fordíthatnák akkor az időt. Matek, töri, és még rengeteg más.
2012. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy sok gyerek lusta,elhízott,gép előtt ül.De!Szerintem fontosabb lenne pl.:matekot vagy fontosabb tárgyak számát emelni...Én pl. ebben az évben utáltam a tesit (nyolcadik)...A Coopert is úgy futottam le,hogy a végén rosszul lettem.Évközbe sose futottunk óra elején pár kört.Viszont hetedikbe (és fiatalabb koromba)mindig futottunk óra elején és simán lefutottam.
2012. jún. 26. 17:46
 7/30 anonim ***** válasza:

ez jó ötlet,mozogjatok csak. :)

csak az a kérdés,hogy mi lesz majd a szakiskolai tanulókkal,amikor odaérnek a 11. osztályhoz.amikor iskolnap van,akkor megoldható,rendbe van,de gyakorlatról nem fognak bemenni 12 percet futni,vagy cigánykerekt hányni az is biztos.

2012. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
17%
Majd később rájösz, hogy a tesi a legértelmesebb tantárgy a gimiben. A magyar semmit sem ér, a töri nem úgy van, ahogy tanítják, nyelvet nem tudják megtanítani normálisan..és egyébként se mész vele semmire. A természettudományos tárgyak a leghasznosabbak és fontosabbak, azokat sem tanítják mégsem, csak kevés óraszámban
2012. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

"A töri nem úgy van, ahogy tanítják" köszönjük kedves utolsó, a történelemtudományok doktorát hallottuk, aki nem mellesleg az MTA rendes tagja is. :DDDD


Véleményem a tesiről: Azt, hogy idióta ez a szabályozás.

Én már nem vagyok középsulis, de amikor oda jártam, utáltam a tesit, mert nem szólt másról, csak idiótaságról. Bukfencezzél, meg egyéb ilyen marhaságok, nah attól baromira fog fejlődni az ember testileg.

Utáltam a tesit az idegbeteg, alkoholista tanárok miatt, és a testnevelés rendszere miatt.

Elvben egyet értek, hogy a mozgás és az egészséges életmód nagyon fontos, és a mozgás ezt elősegíti.

Azonban a legtöbb suliban se infrastruktúra, se terem, se semmi nincs ezt végrehajtani, az én sulimba heti 3 tesi volt, és összesen 12 osztály, volt tornaterme, de gy marhára ütköztek a tesik, és az osztályok a folyosón voltak kénytelen futni (lol...).


Én megoldottam magamnak a tesit. Eljártam gyúrni, heti 4 alkalommal, iskola után, 2 órát. Mivel baromira nyeszlett voltam, szar tartással, ezért csináltam. Szerettem és élveztem, kidolgozott edzéstervem volt, és kajáltam mellett rengeteg fehérjét, és az edzés számára fontos tápanyagokat. Gyors az anyagcserém, ezt hagyományos kajálással nem tudok plusz kilót felszedni, csak a tömegnövelés jöhetett szóba.

Na most heti 4 komoly súlyzós, tömegnövelős edzés kikészíti az embert (igen, nagyon komolyan csináltam, és rövid idő alatt sokat fejlődtem), az izomnak 1 hét kell, mire regenerálódik. Ezekután nekem baromira hiányzott az az idióta testnevelés a kislabdadobással, és a futással, ami feleslegesen terheli a szervezetemet... nem fogyni akarok. Amire még a kretén osztálytársaim is rátettek egy lapáttal.

Ha meg lehetne választani, hogy milyen legyen a tesi, az baromi jó lenne. Én az összes tesin bent lettem volna, ha pl. idiótaságok helyett elmehettünk volna úszni, heti négy alkalommal 1-2 órát, azt szeretek is, tetszik is, a tartásomnak is jó lett volna... De azt persze nem lehet... : )


És lehet most egy mocskos sz*r alaknak fogok tűnni, ha már eddig nem tűntem annak, de én az utolsó két évben egy tesire nem jártam be, hanem szereztem felmentést, és gyúrással megoldottam magamnak a tesit. 4000%-al ért csak többet, ha a hatékonyságát nézem... : )

2012. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
18:01 Mielött leégeted magad, beszélt egy olyan személlyel, aki egy kicsit többet is tud nálad a történelemről. Röhögni fog rajtad
2012. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!