Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Származhat valakinek gondja...

Származhat valakinek gondja abból a főiskolás évei alatt, hogy nem ment el a gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta, hogy nagyon meg fogom bánni később, amiért nem mentem el a gólyatáborba, mert ezzel megbélyegeztek, és az első évben végig szívatni fognak ahelyett a pár nap helyett, ami a gólyatábor lett volna. Valóban ilyen értelmi szinten állnának a főiskolás, felnőtt emberek? Valahogy nem tudom elképzelni ezt...
2012. aug. 25. 02:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2012. aug. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

Az a hátrányod fog számrazni belőle, hogy megfosztod magad 1 hét szórakozástól, bulizástól, egy csomó jóarc megismerésétől. Ha te nem vágysz erre, akkor nem, én semmi pénzért nem hagytam volna ki a miénket és még most is visszamennék akár dupla pénzért is, mert egy örök élmény egy ilyen.

Szivatni nem fog senki, hisz nem is fog téged ismerni senki, mindennkinek lesz már ismerőse

2012. aug. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Remélem nem, mert én sem mentem:)

És nem izgat ha bajom lesz belőle...örülök hogy bekerültem egyetemre, hogy kolit kaptam...így is havi egyszer tudok majd hazajárni...nem hogy közel 25 ezret adjak 4-5 nap piálásért...

Nem félek ha nem fog ismerni senki, majd megismernek...

Igen, egy élményről lehet lemaradok, na és? nem lehet minden jó és szép...ilyen az élet.

én inkább attól félek milyen szobatársaim lesznek...:D

2012. aug. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Semmi gondod nem lesz, hacsak nem vonulsz el a sarokba zokogni amiatt, hogy nem voltál részeg egy hétig a többiekkel. Nem te leszel ott az egyetlen, aki nem ment táborba, nem fognak emiatt szívatni, egy főiskolára azért már többé-kevésbé felnőtt emberek járnak.
2012. aug. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen, egy átlag egyetemnél kezd évente 200-600 diák, biztos, hogy mindenki (pláne részegen, ahogy a nagy részük szokott lenni) emlékszik az ÖSSZES arcra, aki ott volt :D
2012. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Szivatni fognak, ha infantilis idiótákkal van tele a szakod.


Egyébként semmi nem lesz; a gólyatábor egyáltalán nem olyan nagy szám, nem annyira tud közösséget kovácsolni ekkora embertömegnél. Nálunk pl. inkább ciki volt, ha elmentek, de utólag kiderült, hogy egy rakás sz*rért fizettek ki nem kevés pénzt. :)

2012. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Nos, nálunk csak 13 a tábor évek óta (6 nap), ennyit szerintem simán megér. 20-25-öt én sem adnék érte, pedig nagyon jó élmény volt és minden évben visszamegyek. :)

Nagy hátrányod nem lesz belőle. Annyi, hogy amíg a táborban megismerkednek a gólyák, akár már ott kialakulnak haveri társaságok, addig te kisebb hátránnyal indulsz ilyen szempontból, de abszolút nem leküzdhetetlennel.

Ami méginkább hátrány, hogy nem fogsz segítőkész felsőbb évesekkel találkozni, akik segítenek, ha problémád akad, akár tanulmányi jellegű, akár egy jó pizzázó telefonszámával (:D).

Ez is behozható, csak hátránybó. Az én haveri társaságom ott alakult ki a táborban, azóta is összejárunk és idén is mindannyian megyünk "gólyát avatni". :)

2012. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
En nem voltam golyataborban, es meg elek! :D Vannak baratnoim es mindenki tudja a nevemet, bar mi kevesen vagyunk egy egyetemhez kepest. A tanarok szeretnek, a diakokkal jol kijovok. Abszolut nem ereztem hatranyat a golyatabornak es soha senki nem is hozta fel, hogy ki volt, vagy ki nem volt.
2012. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Le fognak nézni, mert egy otthonülős kis gyökér vagy
2012. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Valóban inkább otthonülős vagyok, nem szeretek bulizni, nem szeretem a részeg és a drogos bulikat. A gólyatáborunkat eleve úgy harangozták be, hogy ott aztán mindent szabad, lesz sok pia, csajok, buli, stb. Gondolom mindenki részeg volt meg szexelt, engem ez különösebben nem érdekel, 2,5 éves kapcsolatban vagyok, untam volna, ha a 15. részeg hülyét kell levakarni magamról. Én nem azért jelentkeztem főiskolára, hogy minden főiskolás eseményen a sárga föld alá ihassam magam. Ha ez mások szemében szégyellni való, akkor elég szomorú, hogy itt tart a mai fiatalság. Azzal meg nem értek egyet, hogy aki nem megy a gólyatáborba, annak már nem is lesznek barátai. Miért, a főiskola területén nem lehet barátkozni, szóbaelegyedni egymással? Csak ott, a táborban? Vagy mi? Valahogy a gimiben is szereztünk barátokat, pedig ott sem volt gólyatábor... Sőt még általánosban is. Ma meg már nyíltabbak vagyunk, hisz felnőttünk, máshogy látjuk a világot. Na mindegy, kíváncsi leszek, hogy mennyi "infantilis idióta" lesz a szakomon, ahogy az egyik válaszoló is fogalmazott... :D Ez is csak 15 ezer forint körüli összeg lett volna amúgy, 3 nap, ezzel igazából nem lett volna gondom, mert nem nagy összeg, de nem akartam kidobni az ablakon, hogy aztán első nap úgy döntsek, hogy inkább hazajövök.
2012. aug. 25. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!