Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Származhat valakinek gondja...

Származhat valakinek gondja abból a főiskolás évei alatt, hogy nem ment el a gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta, hogy nagyon meg fogom bánni később, amiért nem mentem el a gólyatáborba, mert ezzel megbélyegeztek, és az első évben végig szívatni fognak ahelyett a pár nap helyett, ami a gólyatábor lett volna. Valóban ilyen értelmi szinten állnának a főiskolás, felnőtt emberek? Valahogy nem tudom elképzelni ezt...
2012. aug. 25. 02:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha neked csak az ivászatról és a degoról szól egy buli, akkor te vmit nagyon rosszul csinálsz. Igne, lehet inni, vannak is alkhollal vicces feladatok, amiket nem kötelező megcsinálni, sőt lesz egy csomó ember, aki önként felvállalja, mert azért ment oda, hogy jól érezze magát.Szexelned sem kell senkivel, ez nem tinibuli, hogy mindenki ott fedezi fel, hogy miylen nemi szerve van...

És igen, lehet előadásokon is ismerkedni, bár úgy tűnik nem vagy az a beszédes ember, odamenni meg nem fog senki hozzád, hogy barátkozzatok, mivel úgy is a legtöbb ember órakezdés elött pár percel ér oda, mert elötte órája volt, utána meg már indul is tovább a következőre, ez nem olyan, mint a gimi, hogy szünetek vannak és akkor egy terembe vagytok. 1,5 órás előadás aztán mindneki megy ahova akar.

2012. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem nekem szól a buli az alkoholról és a drogról, hanem szinte mindenki másnak, persze tisztelet a kivételnek. Akárhányszor elmentem a környékünkön egy buliba, hazamenekültem a sok magán kívüli ember elől. Jöttek szembe az óriási pupillák, mellettem álltak meg hányni, rámborították a partyvödrüket, mert épp elvesztették az egyensúlyukat, stb. Elegem lett, azóta nem járok el sehova, maximum olyan bárokba, ahol nem tartanak bulikat, ezért nem is annyira népszerűek, és inkább a beszélgetős emberek járnak oda.
2012. aug. 25. 14:09
 13/14 anonim ***** válasza:
15000 és 3 nap? ELTE BTK gólyatábor lett volna esetleg?
2012. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem az. Főiskolát mondtam, nem egyetemet.
2012. aug. 25. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!