Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valami értelme ennek az...

Van valami értelme ennek az egész főiskolai tanulmányi rendszernek?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem a főiskolát, már akkor zavart a sok marhaság, h itt nem dolgozatot írunk, hanem zh-t, meg a tárgyaknál fel volt sorolva, h kollukvium vagy mi meg abszolválni meg a többi játszunk a fejünket dolog.

Miért nem lehet a sikeres, sikerült szavakat használni?

Vagy itt a Neptun, én vegyem a tárgyakat, csak tudnám minek mikor úgy is meg kell csinálni....

Akinek esetleg meg mégis kavarhatnéka van, h legyen mit kiposztolni facebookon az külön válassza ki, h neki jaj úgy nem jó mert fontos ember......


2012. szept. 3. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Néhány problémád nem igazán értem xD én speciel a kollokviumot mindig simán le előadásozom :D hisz az. Az meg csak hab a tortán számomra az élvezetek között, hogy magam állítom össze az órarendem, hisz így könnyebben megoldható, hogy 1-2napom könnyebbé tegyem ha pl. diákmelózni akarok :x
2012. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg angol vagy, csak használtad a google fordítót, hogy az angolt magyarra fordítsa le! Ugye így volt?:(
2012. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!