Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik állás a...

Szerintetek melyik állás a legjobb az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szerintetek melyik a legjobb állás?A műsorvezető,riporter,újságíró,színésznő (filmekben),film rendező,író,divattervező,stylist?És miért?

Ha van valami állás,ami szerintetek még jó írjátok meg létszi!Előre is köszönöm!:)


2010. máj. 19. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem speciel a divattervező szakma tetszik. Kiélhetném benne a kreativitásom. Mondjuk így is ki tudom mert rokonszakmában dolgozom. :)
2010. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én pl müsorvezetö akarok lenni mer ott megmutathatom magam és mindenki szerint az passzol az egyéniségemhez. emmellet még élvezném is:D
2010. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

film rendező

és színész/színésznő

2010. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
divattervező
2010. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Újságíró.

Ezek közül annak a legkönnyebb munkát szerezni.

2010. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem nehéz munkát szerezni egyikben sem, csak némelyikhez sokat kell térdelni. majd megszokod.
2010. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én jelenleg is Műsorvezető és Hírszerkesztő-Riporterként dolgozom egy TV-nél. Szándékosan nem mondom meg melyiknél :-)

De előtte dolgoztam egy napilapnál is újságíróként. Politikai újságírásban. Nekem nagyon bejön a média. De aki nem születik rá annak halott dolog lesz. Tehát azt javaslom csak akkor menj médiában ha nagyon biztos vagy a képességeidben, mert akkor csalódhatsz. De ha meg van benned hozzá minden akkor korlátlan határaid vannak a fejlődésben és a hírnévben. Nekem is van hírnevem, de tudni kell azt is kezelni.


És azt még jó tudnod, hogy a műsorvezető és riporter állások a legtöbb munkahelyen egyet jelentenek, mert mind a kettőt el kell tudnod látni.

Sok sikert!

2010. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!