Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb állás ezek közül?

Mi a legjobb állás ezek közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan el kell gondolkoznom hogy mien állásom legyen,mien iskolába járjak!Igaz csak 7-es leszek,de akkor is!

Ezek közül szeretnék válsztani,de ami jól is keres!

A fodrászat nagyon érdekel szeretnék fodrász lenni ez van az első helyen!

Aztán a bőrgyógyászat is érdekel!Az átlagom 4,6 volt ebben az évben!

Érdekel nagyon a pszihológia,mert gyerekekkel foglalkoznák,nagyon szeretem őket!

Rendőr is szeretnék lenni mert a családomban sok rendőr van,és ez által nem csak azt tudnám,hogy pl. a közlekedésben otthon legyek mert ha civilen hajtok ezerrel nincs bennem az,hogy jajj én meg is halhatok....Jó bennem van csak a rendőrök józanabbul gondolkodnak!

Szerintetek mi lenne a legjobb?


2009. júl. 4. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fodrász az jó szerintem.
2009. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nehéz kérdés!Mind remek foglalkozás és mindre szükség is van a "piacon"!Én talán főállásban a rendőrségen dolgoznék,mellékesen pedig(a lóvé miatt is )fodrászkodnék!!Mit gondolsz?
2009. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

legyél rendőr!

ők már 40.évesen nyugdijba mehetnek...ez sem utolsó szempont,sztem...

2009. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem is rendőr,alig dolgoznak(egybe lehuznak 24 órát,aztán 3 napig pihi otthon)szóval jó nekik....
2009. júl. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
óvónő:-)a legszebb dolog,egy életen át gyerekekkel foglalkozni:-))ők még hálás kis Lelkek:-)
2009. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
persze csak míg óvónővel meg pszichológussal Dunát lehet rekeszteni, rendőrből hiány van
2009. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A rendőr valóban jó hivatás, bár én nem választanám, mert nem bírnám elviselni hogy mindenki utál. Szemembe teszi mindenki a szépet, a hátam mögött meg fúú köcsög rendőr. No meg hát, a mai magyar gazdasági helyzet is elég instabil, a rendőrség is befuccsolhat, és utána még külföldre se tudsz kimenni ezzel a hivatással, mert tudtommal külföldön újra kell vizsgáznod meg mások a jogszabályok stb.stb. A többiről nem ebszélek, igazából a fodrász az nagyon jó, mert most divatvilág van, csak abból is annyi van már, hogy tényleg csak a profik élnek meg belőle jól. Bőrgyógyász se rossz, orvosokból hiány van, csak őt sem fizetik meg itt Mo-n, de ott van lehetőség külföldi munkát vállalnod. A pszichológiáról nem beszélek, abban abszolút nincs ismeretségem. A fizetés szempontjából a legjobb a rendőr, de ott meg tényleg eléggé bírni kell a sérelmeket, kérdezz meg akárkit a rendőrökről, de ne családon belül, nem sok jó véleményt fogsz hallani. És ezért nem kell lepontozni, mert ez az igazság, és ez az én véleményem.
2009. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az orvost ajánlanám legjobban, ezután a rendőrt, pszihológust. Nem sértésnek mondom, de nem csak az számít, hogy melyik szimpatikus, hanem hogy tudod-e teljesíteni. Most leszel hetedikes, nos nem tudom, hogy van-e kémiád, fizikád, és nem emlékszem, mi volt nekem ilyenkor a biológia tananyag, de szerintem nyolcadikban jobban át lehet ezt gondolni. Mármint, hogy mi érdekel, hogy mit tudsz. Akkor reálisabb képet kapsz arról, hogy gimibe vagy szakközépbe menj, mert azért nagyon nem mindegy ilyen szempontból, hogy fodrász vagy orvos mellett döntessz-e... 1-1,5 év múlva majd leszűkíted a kört. ;-)
2009. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Így a helyzetet jobban át tudom látni :)
2009. júl. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!