Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Eötvös József Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Odaszeretnék most 9. osztályra felvételizni és sok pozitívat olvastam róla, de több negatívat. Szóval nagyon érdekelne a véleményetek persze főképp azoké akik odajárnak/jártak. Eléggé szimpatikus, de tényleg igaz, hogy elég nagy ereje van a pénznek vagy a "politikai szemszögeknek"? És persze a legfontosabb nehéz oda bejutni ha nem vagyok jeles tanuló de a jók között vagyok?

14/L



2012. szept. 27. 17:30
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
És úgy hallottam hogy nézik az előző év végi átlagot a felvételinél. Ugye a készségtárgyakat nem veszik figyelembe? Mert nekem lehúzta az ének meg a rajz és kicsit a tesi is. És ha már itt tartunk, az Eötvösben mennyire veszik komolyan a tesi órákat?
2019. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!