Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Eötvös József Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Odaszeretnék most 9. osztályra felvételizni és sok pozitívat olvastam róla, de több negatívat. Szóval nagyon érdekelne a véleményetek persze főképp azoké akik odajárnak/jártak. Eléggé szimpatikus, de tényleg igaz, hogy elég nagy ereje van a pénznek vagy a "politikai szemszögeknek"? És persze a legfontosabb nehéz oda bejutni ha nem vagyok jeles tanuló de a jók között vagyok?

14/L



2012. szept. 27. 17:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9.D osztályba. Ez a rosszba tartozik vagy mi :D?
2012. nov. 25. 10:16
 12/21 anonim ***** válasza:
Én is az Eötvösbe akarok menni.Szeritem nagyon jó iskola.Melyik tagozatra szeretnél menni?
2012. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
biológia :/ de nagyon félek tőle
2012. dec. 3. 19:22
 14/21 anonim ***** válasza:
ugyan már, miért kéne félni tőle. egyrészt: ha felvesznek az iskolába, tehát, ha megfelelsz mind az írásbeli, mind a szóbeli felvételin, akkor te valószínűleg bírni dogod a tanulást. nem véletlenül és nem hasraütésszerűen találják ki a szóbeli felvételi anyagát, pont úgy, hogy a síkhülyéknek esélyük se legyen bekerülni. ettől még persze vannak hülyék az eötvösben, minden gimnáziumban vannak. és attól még, hogy bekerülsz, lehetsz te az osztályod legrosszabb tanulója, de attól még eötvösös vagy:) ja és a D az nem szimplán biosz tagozat, hanem term.tud., tehát fizika, kémia is eléggé a topon van... na jó szerencsét, hajrá!
2012. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én a humánra meg a nyelvi előkészítő osztályba. : D

(utolsó előtti vagyok)

2012. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
A gólyatábor nagyon jó!!!
2013. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Anonymus2001 válasza:
Én hatosztályosba mennék az eötvösbe és nekem NAGYON tetszik. Én is bioszra szeretnék majd menni ha már elég nagy leszek hozzá
2013. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Még (a közelben) ott van

az Apáczai gimi is

Tudom azt is ajánlani

2013. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Végül odajelentkeztél?
2013. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
a gólyatábor tényleg király :DD
2013. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!