Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi szabadideje marad az...

Bacskan16 kérdése:

Mennyi szabadideje marad az embernek egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Konkrétabban a BME VIK-re gondolok, mert a műegyetemen szeretnék tovább tanulni, de nem tudom, mennyire veszi el az ember idejét a tanulás.

#egyetem #BME #Szabadidiő
2012. nov. 7. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
hát a vik már parás, de ha bme vik akkor még inkább. Biztos lesz szabadidőd, de szerintem nem sok.
2012. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor én jártam, a többi karhoz képest kevés óra volt infósoknak, heti 26-30 óra nyelvvel, tesivel együtt. Ha van agyad hozzá, csinálhatsz mellette másik szakot is, egy ismerősöm a közgázt végezte mellette.
2012. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alapokat már most (10. évfolyam) elkezdtem letenni fizikából és matematikából, hogy kellően felkészülhessek az egyetemre, és ha valamit értek, akkor azt nagyon könnyen meg tudom tanulni (szerencsére). Az eddigi válaszokat köszönöm!
2012. nov. 7. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!