Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak januárban fogok felvételi...

Csak januárban fogok felvételit írni középsuliba, de most tudom hogy ki fogok akadni, ti mit csináltatok amikor ez volt a helyzet?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet erre felkészülni lelkileg?
2009. aug. 27. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nem kell aggódnod,nem olyan nehéz mint gondolod!Én két éve felvételiztem és nagyon izgultam,pedig nem kellett volna.Azon aggódtam először,hogy nem kerülök oda ahova szeretnék,majd azon,hogy sehova sem...Erre én az osztály egyik legrosszabbúl osztályozott embere (köszi engem utáló tanárok) bekerültem a környék legjobb sulijába. :)

Ismétlem,ne hogy bebeszéld magadnak,hogy nem fog sikerülni,vagy hogy ki fogsz akadni!Csak koncentrálj egy kicsit az adott tantárgyakra (matek magyar + az adott szak ha kell) és könnyedén meg tudod csinálni! Hajrá! ^^

2009. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 27. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly felvételizem, előtte nagyon izgultam, de az írásbelikor kiderült, hogy teljesen felesleges volt. :)

Gondolj rá pozitívan, az segít!

Ja, és itt tudsz rá készülni egy kicsit: [link]


Sok sikert a felvételidhez! :)

2009. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen azt az oldalt már láttam és csak a geometriai felvételi ment nehezen matekból a nyelvtan mindig ment:)De attól félek hogy kikapok valami giga-mega összetett felvételit ráadásul pont 2010 lesz úgyhogy a matekban biztos lesz valami ami ehhez kapcsolódik.
2009. aug. 27. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
aztmondják párosok könnyebbek habár 2009-es már logikai volt, amit tanulsz avval semmire nem mentél volna, az számít hogy gondolkodsz mekkora hülyeség..
2009. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!